سایت خبری باشگاه استقلال

پیش از آغاز کنفرانس خبری بعد از مصاف استقلال و آلومینیوم، محمدحسین زرندی، مدیر رسانه‌ای استقلال درباره خبر درگیری میان ساپینتو و فیلم‌برداران صداوسیما، گفت: زمانی که آقای ساپینتو داشتند از م

عنوان بنر

آگهی

عنوان عکس

مطالب پیشنهادی

نشست خبری استقلال و آلومینیم بعد از مسابقه :چرا مارا میکشید

  • 14:49
  • 47  بازدید

پیش از آغاز کنفرانس خبری بعد از مصاف استقلال و آلومینیوم، محمدحسین زرندی، مدیر رسانه‌ای استقلال درباره خبر درگیری میان ساپینتو و فیلم‌برداران صداوسیما، گفت: زمانی که آقای ساپینتو داشتند از مسیر به سمت رختکن بر می‌گشتند، گویا مساله‌ای پیش آمد و شخصی کنار ایشان با موبایل یا دوربین فیلم می‌گرفت که آقای ساپینتو به او می‌گوید نباید فیلم بگیرید چون محوطه منتهی به رختکن است.  گویا این سوءتفاهم شد که آن فرد از تلویزیون است اما پس از پیگیری مشخص شد که از تلویزیون هم نبودند. هیچ مساله‌ای نبود و موضوع برطرف شد. نمی‌خواستیم به اشتباه اطلاع‌رسانی شود. 

ساپینتو: آلومینیوم ۲ اتوبوس در زمین پارک کرده بود!/ داور پنالتی ما را نگرفت

🔹ریکاردو ساپینتو پس از تساوی یک - یک تیم‌های استقلال و آلومینیوم اراک اظهار داشت: ما بازی فوق‌العاده‌ای ارائه کردیم. در لیگ ندیده بودم که تیمی مانند حریف بازی کند و پیروزی در این شرایط سخت بود. آنها دو اتوبوس در زمین گذاشتند؛ باورنکردنی بود. این فوتبال نیست.

🔹وی با اعتراض مجدد به قضاوت داوران تصریح کرد: یک پنالتی دیگر برای استقلال نگرفتند. دست مدافع حریف کنار بدنش بود و اگر توپ به دست او برخورد نمی‌کرد، وارد دروازه می‌شد. این صحنه پنالتی بود.

🔹سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا از محرومیت مجدد خودش نمی‌ترسد، گفت: من به کسی بی‌احترامی نکردم و نظرم را گفتم. داور یک پنالتی برای ما نگرفت.

روی ماتا 

کنایه روی موتا به داوری در نشست خبری؛ یک تیم می‌تواند با دو دروازه‌بان بازی کند؟/ واقعاً تمامش کنید!

یک بازی خیلی خوب انجام دادیم. خوب سانتر کردیم، بازی‌های ترکیبی خوبی انجام دادیم و هر کاری کردیم و فقط سه امتیاز را نتوانستیم بگیریم. آلومینیوم آمده بود که فقط دفاع کند. هر تیمی که مقابل ما بازی می‌کند این کار را انجام می‌دهد؛ این یک علامت احترام است! مقابل تیم‌های دیگر باز بازی می‌کنند ولی مقابل تیم ما همیشه دفاعی.

نمی‌توانم این موضوع را نگویم؛ تیم سوم بازهم تأثیرگذار بود؛ می‌خواهم بپرسم چرا؟ حتما فیفا قوانینش را عوض کرده است! هر تیم باید یک دروازه‌بان داشته باشد، درست است؟ یک تیم نمی‌تواند با دو دروازه‌بان بازی کند! وقتی با دست به توپ می‌زنید حتماً پنالتی است؛ مهم نیست توپ سریع برود، توپ به دست خورده است. اگر بازیکن آلومینیوم با دست نمی‌زد توپ گل می‌شد. تیم‌ها فقط با یک دروازه‌بان می‌توانند بازی کنند.

دوست دارم در کنفرانس از داور تشکر کنم ولی در هر بازی یک نکته وجود دارد که شکایت کنیم. همیشه یک چیز وجود دارد؛ هیچ‌کس هم هیچ چیز نمی‌گوید. همه می‌گویند این یک اتفاق نرمال است. این می‌تواند روی تیم ما، سرمربی و باشگاه ما تأثیر بگذارد.

چرا ما را می‌کُشید؟ در چند موقعیت بازیکنان آلومینیوم خود را زمین انداختند. پنج بار بازی را نگه داشتند، اما داور چه کار کرد؟ فقط سه دقیقه وقت اضافه گرفت، این طبیعی است؟! ما فشار می‌آوردیم و آنها می‌خواستند بازی ما را بُکُشند ولی داور فقط سه دقیقه وقت اضافه گرفت.

در نیمه دوم هم فقط پنج دقیقه وقت اضافه محاسبه کرد، شما می‌دانید ما چند دقیقه در این وقت تلف شده بازی کردیم؟ فقط دو دقیقه! این خوب نیست؛ این یک موضوع اورژانسی است و باید بازبینی کنیم. چیزی علیه داوران نداریم، فوتبال بازی می‌کنیم و کار خودمان را انجام می‌دهیم؛ اما واقعاً تمامش کنید

بازی؟

یک بازی خوب را انجام دادیم. بازی مثبتی از سوی تیم ما بود. خوب سانتر کردیم. بازی‌های ترکیبی خوبی انجام دادیم. هر کاری کردیم اما متاسفانه فقط سه امتیاز را کسب نکردیم. آلومینیوم آمده بود که فقط دفاع کند. هر تیمی که مقابل ما بازی می‌کند، این کار را می‌کند. این یک علامت احترام است. در مقابل تیم‌های دیگر باز بازی می‌کنند اما مقابل تیم ما همیشه دفاعی هستند. فقط به خاطر نتیجه است که ناراحت هستیم چون ناامید کننده است. آنطور که بازی کردیم، این مساوی زیاد رخ نمی‌دهد. ۱۰ شانس گلزنی داشتیم. آلومینیوم فقط یک فرصت داشت. فقط به خاطر نتیجه ناراحت هستیم. نمی‌توانم این موضوع را ناگفته بگذارم. تیم سوم باز هم تاثیرگذار بود. می‌خواهم بپرسم چرا؟ نمی‌دانم شاید فیفا قوانین خود را عوض کرده است. فکر می‌کنم باید یک دروازه‌بان داشته باشند. یک تیم نمی‌تواند با دو دروازه‌بان بازی کند. وقتی توپ را با دست می‌زنید، حتما پنالتی است. مهم نیست که توپ سریع باشد یا کند، وقتی به دست می‌خورد، پنالتی است. وقتی بازیکن آلومینیوم دست خود را به توپ نمی‌زد، گل می‌شد. هر تیم می‌تواند یک دروازه‌بان داشته باشد. همیشه می‌خواهم از داور تشکر کنم اما هر بازی یک چیزی داریم که شکایت کنیم. یک بهانه‌ای همیشه است. هیچکس هم چیزی نمی‌گوید. در بازی با ذوب آهن و فولاد هم رخ داد. این مساله روی تیم ما، باشگاه، بازیکنان و سرمربی تاثیر می‌گذارد. ما یک تیم مثبت هستیم و می‌خواهیم لیگ ایران را بهتر کنیم. چرا ما را می‌کشید؟ بازیکنان آلومینیوم پنج بار خودشان را روی زمین انداختند. پنج بار بازی را نگه داشتند. داور سه دقیقه وقت تلف شده گرفت. اگر اینطوری است، ما با ریتم خودمان بازی می‌کردیم اما آن‌ها بازی ما را می‌کشند. داور فقط سه دقیقه وقت تلف شده گرفت. داور برای نیمه دوم پنج دقیقه وقت تلف شده گرفت. در همین زمان فقط دو دقیقه بازی کردیم. داور به همه کارت زرد داد و سه دقیقه دیگر تلف شد. این مساله خوب نیست. یک موضوع اضطراری است که باید بازبینی شود. ما چیزی علیه داوران نداریم. ما خوب بازی می‌کنیم و وقت تلف نمی‌کنیم اما واقعا تمامش کنید. 

وقت کشی بازیکنان آلومینیوم؟

مطمئنم که تمامی تیم‌ها بعد از این دیدار به همین شکل بازی می‌کنند. داور پنالتی ما را نمی‌گیرد. ما شوت می‌زنیم و تلاش می‌کنیم گل بزنیم. از دست ما چه کاری بر می‌آید؟ توپ را ببریم و داخل دروازه بگذاریم؟ ما حمله می‌کنیم و با تمام وجود بازی می‌کنیم. تغییرات می‌دهیم. امروز گل نزدیم اما در آینده گل می‌زنیم و تمرکز هم خواهیم داشت و مطمئنا برنده خواهیم شد. 

تاثیر نبود ساپینتو؟

قطعا این مساله تاثیرگذار است. ساپینتو رهبر ما است. بودن او و انرژی مثبت او مطمئنا تفاوت را ایجاد می‌کند.

صحبت‌های سرمربی آلومینیم 

مهدی رحمتی 

داور اومده بود سر آلومینیوم رو ببره!!

اینکه بازیکنم میشینه رو زمین و بازی رو از جریان میندازه طبیعیه😐

لایک : 0
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

عنوان باکس

عنوان باکس

گالری تصاویر

درباره ما

شما می توانید در اینجا یک متن برای معرفی سایت یا وبلاگ خود جهت آشنایی مخاطبان وارد کنید. شما می توانید در اینجا یک متن برای معرفی سایت یا وبلاگ خود جهت آشنایی مخاطبان وارد کنید. شما می توانید در اینجا یک متن برای معرفی سایت یا وبلاگ خود جهت آشنایی مخاطبان وارد کنید. شما می توانید در اینجا یک متن برای معرفی سایت یا وبلاگ خود جهت آشنایی مخاطبان وارد کنید.

طراح قالب:  سایت ستاپ