جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   آقای محمود د فکری چک بامیلیاردی نقد نشده استقلال در آلبوم خاطراتم هست و مثل شما از باشگاه شکایت نکردم

آقای محمود د فکری چک بامیلیاردی نقد نشده استقلال در آلبوم خاطراتم هست و مثل شما از باشگاه شکایت نکردم

  • 23:25
  • کد خبر :973

🔵فرهاد مجیدی: هیچ وقت علیه #استقلال شکایت نکردم/موافق جدایی قایدی نیستم

🔸ما برای بازی با الهلال احتمالا هفت تا هشت روز زودتر به دوبی می‌‌رویم، انتخاب من برای بازی با الهلال، ورزشگاه الوصل دوبی بوده، جا دارد از دوستان خوبم در باشگاه الوصل تشکر کنم که شرایط میزبانی استقلال را پذیرفتند.

🔸در دو روز گذشته مذاکرات خوبی با آنها داشتم. یک کمپ خوب تمرینی را برای اردوی استقلال در دوبی انتخاب کردم. هتلی که قبلا رزرو شده بود، مناسب نبود و یک هتل خیلی خوب را برای این بازی انتخاب کردم. قرار شد یک بازی تدارکاتی در ابوظبی هم انجام بدهیم.

🔸برای جذب بازیکنان خارجی باکیفیت در سطح قایدی باید مبلغ بالایی پرداخت کنیم و کار بسیار سختی برای جذب یک ستاره در حد قایدی داریم. به همین دلیل دیروز به آقای ملکیان و آقای مددی پیغام دادم که موافق جدایی قایدی نیستم. شاید بتوان قرارداد بهتری برای مهدی تنظیم کرد و او را حفظ کرد. البته وظیفه خودم می‌دانم که منافع بازیکن و آینده او را هم در نظر بگیرم اما امیدوارم درنهایت باشگاه بتواند قایدی را حفظ کند.

🔸هواداران واقعی استقلال به خوبی همه را می‌شناسند که چه کسانی به دنبال پول ترانسفر بازیکن بودند یا چه کسانی زمین مصادره‌ای گرفتند یا با پیراهن و سربرگ استقلال وام میلیاردی از بانک‌ها گرفتند. از زمانی که ترانسفر می‌شدم هر سال چند صد میلیون تومان و چند ده میلیارد به پول امروز بابت ترانسفرم نصیب باشگاه می‌شد.

🔸امروز هم برای اینکه آقایان دق نکنند و بیشتر حاشیه نسازند، مجبورم به خرج‌هایی که از جیب شخصی‌ام کرده‌ام، اشاره نکنم. پارسال بعد از استعفا اعلام کردم که طلبم را بخشیدم اما وسط بحران‌های مالی نیم‌فصل دوم امسال پول کادر قبلی را پرداخت کردند.

🔸سالهاست که چک میلیاردی و نقد نشده باشگاه را در آلبوم خاطراتم نگه داشتم و هیچ وقت هم برای طلبم به فدراسیون یا فیفا یا کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت نکردم.

🔸بعد از فینال، از تهران تا اروپا متحد شدند که این تیم تضعیف بشود. اینها استقلال را بدون خودشان نمی‌خواهند. متاسفانه کاری هم غیر از ایجاد حاشیه برای استقلال ندارند. بعضی‌هایشان آنقدر بی‌ظرفیت هستند که وقتی می‌بازند همه ایران را خائن می‌کنند. یکی نیست به این بی‌اخلاق‌ها بگوید کمی ظرفیت داشته باشید.

🔸تا شب قبل از فینال و بعد از بردهای متعدد، حال بعضی از اینها رو به سکته بود. بعد از فینال هم در حال دق کردن هستند. مشکلشان این است که چرا همچنان هواداران در حال حمایت هستند؟! من پاسخی برای بی‌ظرفیتی این افراد ندارم. دستشان هم برای هواداران رو شده است. اینها حرفشان این است که چون مجیدی سرمربی استقلال هست، پس نباید سر به تن استقلال باشد! یک ریال برای استقلال ارزش قائل نیستند. نه تحمل سکوت دارند و نه چشم دیدن موفقیت استقلال بدون خودشان را. واقعا خسته نشدند از این همه خباثت؟ چقدر باید به شما بی‌محلی کرد، جوابتان را نداد و مقابلتان سکوت کرد تا شرم کنید؟

🔸از طریق پیج‌های ناشناس اخبار دروغ منتشر می‌کنند. بعدا در گروه‌ها دروغ‌ها را وایرال می‌کنند و می‌خواهند دروغ را به جای خبر واقعی به خورد مخاطب بدهند! به وکیل می‌گویم شکایت کنیم علیه این پیج‌ها و کانال‌ها، می‌گوید بعضی‌هایشان در خارج از کشور هستند و در داخل هم نهایتا یک میلیون تومان جریمه نقدی می‌شوند. خب وقتی دروغ منتشر کردن هزینه‌ای ندارد، همین می‌شود که می‌بینیم. آخرین راهی که باقی مانده، این است که با روش متمدنانه از هواداران بخواهیم که این پیج‌ها و کانال‌ها را ریپورت کنند. من برای اولین بار و آخرین بار می‌گویم، این شیطنت‌ها و دروغگویی‌ها و بازی‌های کثیف علیه استقلال و بازیکنان و اعضای این تیم ادامه داشته باشد، لیستی از این اکانت‌ها منتشر می‌کنم تا هواداران آنها را ریپورت کنند و به شبکه‌های اجتماعی گزارش دهند.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم