جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   آخرین وضعیت مدافع مدنظر فرهاد و حواشی نقل‌وانتقالات استقلال

آخرین وضعیت مدافع مدنظر فرهاد و حواشی نقل‌وانتقالات استقلال

  • 11:08
  • کد خبر :996

✅ یکی از مسئولان باشگاه استقلال در گفت و گو با فوتبالی مذاکره با سروش رفیعی را تایید کرد و گفت ما مذاکرات مثبتی داشته ایم و ممکن است به توافق های خوبی دست پیدا کنیم. 

#استقلال_ایرانم

🔵آخرین وضعیت مدافع سایپا/فرهاد مجیدی مشکلی با قطعی یا قرضی بودن قرارداد ابوالفضل جلالی ندارد

🔹ابوالفضل جلالی مدافع سایپا که سابقه دعوت به تیم ملی را هم دارد، یکی از مهره‌های مد نظر فرهاد مجیدی برای تقویت استقلال در فصل نقل و انتقالات است. باشگاه استقلال پیش از این یک مرحله مذاکره با مدیران سایپا انجام داد که به دلیل روشن نبودن وضعیت سایپا این مذاکره بی نتیجه ماند اما در ادامه خود بازیکن برای دریافت رضایتنامه اش تلاش کرد. ابوالفضل جلالی امروز با انتشار یک استوری در اینستاگرام و با نوشتن خدایا شکرت این تصور را برای هواداران استقلال ایجاد کرد که باشگاه سایپا با صدور رضایتنامه او و انتقالش به استقلال موافقت کرده است اما ساعتی پیش برخی منابع خبری مدعی شدند سایپا شرط های تازه‌ای برای این انتقال دارد و فقط جلالی را به صورت قرضی در اختیار استقلال می گذارد.

🔹البته در همین خصوص از زبان یکی از نزدیکان کادر فنی استقلال شنیدیم فرهاد مجیدی هیچ مشکلی با قرضی بودن انتقال جلالی به استقلال ندارد و به باشگاه اعلام کرده قطعی یا قرضی بودن این انتقال به سیاست‌های مدیران مربوطه است. او نام جلالی را در لیست اولویت های خرید خود در خط دفاعی قرار داده و امیدوار است با توجه به ادعای احمد مددی که اعلام کرده روابط بسیار خوبی با باشگاه سایپا دارد، استقلال حداقل در جذب این مدافع موفق ظاهر شود.

🔹پیش از این گفته می‌شد جلالی قصد دارد با پرداخت مبلغی رضایتنامه خود را از باشگاه سایپا بگیرد اما گویا مدیران سایپا به او اعلام کرده‌اند فقط در صورتی با جدایی اش موافقت می کنند که این انتقال به صورت قرضی باشد و جلالی مجدداً به سایپا برگردد. ابوالفضل جلالی به مدیران سایپا اعلام کرده با توجه به سقوط این تیم به لیگ آزادگان نمی‌تواند سایپا را در دسته پایین‌تر همراهی کند چرا که در این صورت شانس حضور در تیم ملی را از دست می دهد و به همین دلیل توقع دارد باشگاه سایپا با او همکاری کند. گویا سایپا هم پیشنهاد کرده جلالی به صورت قرضی به استقلال برود. قرار است دو باشگاه بر سر جزئیات این انتقال با هم مذاکره دوباره‌ای داشته باشند/طرفداری 

🔵گابریل پین به زودی به کادر فنی استقلال اضافه می شود

🔹طبق خواسته فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال به زودی گابریل پین به نیمکت آبی‌ها اضافه می‌شود.به این ترتیب دستیار خارجی فرهاد مجیدی فصل بعدی آبی پوشان پایتخت را همراهی خواهی کرد.

#استقلال_ایرانم

🔵امین قاسمی نژاد همچنان دوست داره بیاد استقلال، اما مدیران ما تو جذب بازیکنی که خودش هم تمایل به اومدن استقلال داره، کوتاهی می کنند 

#استقلال_ایرانم

علی نامداری:

اشرف غنی هم از افغانستان رفت ولی مددی هنوز به استقلال چسبیده است!

#استقلال_ایرانم

🔵توافقات اولیه با مدیر برنامه حسینی جهت تمدید قرارداد انجام شده و احتمالا وی طی یکی، دو روز آینده قراردادش را با استقلال تمدید می کند‌.

کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم