جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   ادعای عجیب رئیس هیئت مدیره استقلال : مهاجم فوق حرفه‌ای با ۳۰۰ هزار دلار به ایران می‌آید؟

ادعای عجیب رئیس هیئت مدیره استقلال : مهاجم فوق حرفه‌ای با ۳۰۰ هزار دلار به ایران می‌آید؟

  • 18:37
  • کد خبر :1018

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال ضمن لو دادن قرارداد محرمانه مهدی قایدی مدعی شده که به زودی یک مهاجم درجه یک و فوق حرفه ای به ایران می‌آید تا با استقلال قرارداد امضا کند!

تا جایی که می‌دانیم قرارداد میلیچ حدود ۳۶۰ هزار دلار و قرارداد دیاباته حدود ۵۷۰ هزار دلار بود که البته کلی هم آپشن داشت. حالا سوال اینجاست که اگر قرار باشد یک مهاجم فوق حرفه ای با این پولی که استقلال دارد به ایران بیاید، چقدر از دیاباته بهتر است و آیا چنین مهاجمی اصلا با ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار دلار به ایران می‌آید؟  

نکته دیگر این که لیگ‌های اروپایی همه شروع شده و تقریبا می توان گفت هیچ بازیکن خوبی بیرون نمانده است. به فرض مثال اگر یک مهاجم فرانسوی نتواند در لیگ حرفه‌ای فرانسه بازی کند، حداقل به لیگ یک این کشور می‌رود و مسلماً بازی در آنجا را به حضور در لیگ برتر فوتبال ایران ترجیح می‌دهد. در چنین شرایطی باید از آقای اصغر ملکیان به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال پرسید آیا شما خودتان باور می‌کنید یک مهاجم درجه یک و فوق حرفه‌ای در این مقطع زمانی با حدود ۳۰۰ هزار دلار به ایران بیاید و برای استقلال بازی کند؟

چنین پول‌هایی را مهاجمان متوسط داخلی هم پس می‌زنند. همین حالا استقلال نمی تواند حتی با ۶۰۰ هزار دلار اشکان دژاگه ۳۴ ساله را آبی پوش کند حالا چطور می‌شود که یک مهاجم فوق حرفه‌ای نصف این مبلغ به استقلال بیاید و احتمالا از بچگی هم استقلالی باشد

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم