جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   پیروزی به دنبال کاوه رضایی برای آرام کردن هوادارانشان و به نوعی انتقام

پیروزی به دنبال کاوه رضایی برای آرام کردن هوادارانشان و به نوعی انتقام

  • 8:36
  • کد خبر :1101

استقلال ایرانم ☫چیزی به پایان مهلت نقل و انتقالات تیم‌های لیگ برتری نمانده است و تیم‌ها تقریبا ۲۰ روز دیگر فرصت دارند، ترکیبشان برای فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر را تقویت کنند. به طور مشخص، ۱۶ آبان، آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی در ایران خواهد بود.

تاریخ انتشار : 1400/07/26  

اگرچه بسیاری از باشگاه‌ها همین حالا هم بیکار ننشسته و بازیکنان زیادی خریده اند، ولی این به معنی پایان کار نخواهد بود. دو باشگاه پرسپولیس و استقلال همچنان در تلاش برای تقویت خط حمله شان هستند و حالا دست بر قضا بازیکنی را در فهرست قرار داده اند که هر دو، روی آن اسم اتفاق نظر دارند: کاوه رضایی!

!

کاوه رضایی بازیکن این روز‌های لوون بلژیک از شرایطش در فوتبال این کشور راضی نیست و تصمیم گرفته در سال منتهی به جام جهانی برای اینکه شانس بیشتری برای حضور در جام جهانی داشته باشد به لیگ برتر ایران برگردد. این خبر در حالی منتشر شده که هر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به شدت دنبال خریدن مهاجم هستند. اگرچه به واسطه حضور قبلی کاوه رضایی در باشگاه استقلال، ادعا شده شانس فرهاد مجیدی برای خریدن این مهاجم بیشتر است.

حالا کاوه رضایی در حالی تبدیل به سوژه‌ای مشترک برای پرسپولیس و استقلال شده که هر سه طرف مشکلاتی دارند! رضایی ابتدا باید بتواند رضایتنامه اش را از باشگاهی که در این فصل ۵ بازی برایش انجام داده و هنوز گلی نزده است دریافت کند. استقلال هم با خرید یامگا، فعلا فهرست تیم بزرگسالانش پر است و اگر کاوه یا هر بازیکن دیگری را می‌خواهد باید یکی از بازیکنان کنونی اش را در فهرست خروج قرار دهد. پرسپولیس هم که کلا پنجره نقل و انتقالاتی اش بسته است و تا زمان نپرداختن پول کالدرون، توانایی خریدن بازیکن جدید را ندارد.

با این حال، اما این مشکلات حل نشدنی نیست و هر سه طرف برای محقق شدن چنین موضوعی تلاش می‌کنند. این درحالی است که به غیر از پرسپولیس و استقلال از دو باشگاه صنعت نفت و فولاد هم به عنوان دیگر مشتریان کاوه رضایی یاد می‌شود

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم