جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   افسار مهدی قایدی در دست همسرش و با سرعت به سمت نابودی

افسار مهدی قایدی در دست همسرش و با سرعت به سمت نابودی

  • 12:10
  • کد خبر :1128

مهدی قایدی دوست داشتن همسرش را با دادن افسار خودش  برای نشان دادن بالا تا پایین همسرش را اشتباه گرفته است 

فرق او با مجاهد خضیراوی این است که مجاهد مجرد بود و خودش باعث وابودی خودش گردید اما در قضیه مهدی همسرش اورا به نابودی میکشاند

مهدی قائدی متولد ۱۵ آذر ۱۳۷۷ است و هفت سال از همسرش ستاره کوچکتر می باشد. موضوع تصادف مهدی قاددی و مرگ سرنشین همراه وی یکی از حواشی این فوتبالیست بوده و مشکلات زیادی را برای او درست کرد. در نهایت مهدی قائدی به پرداخت وجه در قبال مرگ همراهش محکوم شد.

ستاره معصومی  

همسر قایدی از داف های اینستاگرام است که با استفاده از شهرت همسر و تصاویر جنجالی خود توانست به بیش از نیم میلیون فالوور برسد. او هر از گاهی جواب هواداران مهدی را می دهد اما با خداحافظی قایدی از استقلال و ورود به تیم عربی و کشف حجاب خودش انتقاد و خشم هواداران چند برابر شد.  

ستاره معصومی چهره پر حاشیه این روزهای اینستاگرام است که البته برعکس اسمش اصلا معصوم نیست که هیچ خیلی هم سیاستمدار و زیرک است. او با برنامه ریزی مهدی قایدی را از استقلال جدا و به امارات برد بلکه به آرزو های خودش برسد!

ستاره معصومی همسر پر حاشیه مهدی قائدی به یکباره شاخ اینستاگرامی شد و حالا خیلی ها او را می شناسند. همه چیز از یک تولد لاکچری برای او شروع شد و شایعه اختلاف سنی هفت ساله اش با مهدی قائدی و به مرور زمان خبرهای دسته اولی که از باشگاه استقلال داشت و هواداران برای شنیدنش او را فالو می کردند. تصویر : https://rozup.ir/thumb150/3425839/Untitled.jpgولی این اواخر دیگر رفتار او حاشیه ای شده است.حالا مدتی است که همسر آقای فوتبالیست جوان با انتشار تصاویر داف طور خودش با پوشش هایی نامتعارف جنجالی شده و آنقدری که ستاره معصومی باعث حواشی شد خود مهدی قایدی حاشیه ای نداشت.

اما چیزی که مشخص اینست که ستاره معصومی توانست به اعتبار مهدی قایدی و انتشار تصاویر غیر اخلاقی خودش به بیش از نیم میلیون فالوور برسد و البته بسیار معروف شود. در صورتی که همسران فوتبالیست ها آنقدر معروف و شناخته شده نیستند. ستاره معصومی ظاهرا در گذشته در یک کلینیک مشغول به کار بوده است.

ستاره معصومی با استوری هایی که می گذارد دائم در حال یادآوری به کاربران است که ما در برج سکونت داریم. ظاهرا اگر یک روز این عمل را انجام ندهد شبش نمیرسد! ستاره معصومی با فخر فروشی های خود نظر کاربران و هواداران مهدی را عوض کرده و حالا دیگر تنها تعداد اندکی دوستدار آن ها نیز هستند.

همچنین مدتی پیش وی ویدیویی کوتاه از خود به همراه مهدی منتشر کرد که در حال پاساژ گردی بودند که این ویدیو بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت. حالا به تازگی عکسی پست کرد که دقیقا هان لباس ها را به تن دارند و مشخص است همان روز گرفته شده اما برای اینکه او را تازه به دوران رسیده خطاب نکنند پشت هم انتشار نداد. وی در کپشن عکس زیر نوشت: آدم خوبهِ زندگی خودت باش...!فخرفروشی ستاره تمامی ندارد!

همانطور که گفتیم او بسیار علاه مند است از ارتفاعاتی که هستند استوری بگذارد و نشان دهد پس از خروج از ایران به چه جایگاهی رسیده اند. ناگفته نماند ستاره و مهدی خانواده هایشان را هم با خود برده و ظاهرا همه باهم در آنجا زندگی می کنند. در ادامه استوری برج نشینی آقای فوتبالیست با همسرش را مشاهده می کنید.خیلی از بازیکنان جوان اصلا ازدواج نمی کنند تا به راحتی بتوانند با دختران در ارتباط باشند اما مهدی قایدی با وجود سن کمی که دارد دو سالی می شود که ازدواج کرده و ظاهرا افسار خود و زندگی اش هم به کلی دست همسرش می باشد.

ستاره معصومی با فاصله سنی هفت سال از مهدی قایدی بزرگتر است و به همین دلیل مورد قضاوت شدید کاربران قرار می گیرد. وی توسط شهرت مهدی و تصاویر نامتعارف از استایل های داف طور خودش توانست به بیش از نیم میلیون فالوور برسد و به یک شاخ اینستایی نیز تبدیل شود.

در ادامه ویدیویی که ستار معصومی همانند بلاگر ها در یک رستوران متشر کرد را مشاهده می کنید.

! !ویدیو درادامه مطلب!! 

 

ویدیویی از شوگر مامی

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم