جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   آزادی: رویایم کسب ستاره سوم با استقلال است

آزادی: رویایم کسب ستاره سوم با استقلال است

  • 10:46
  • کد خبر :1165

به خاطر استقلال از سه میلیارد پول گذشتم/ انتظار نداشتم نیمکت‌نشین شوم

بازیکن جوان تیم استقلال تهران درمورد شرایطش در این تیم و همکاری با فرهاد مجیدی صحبت کرد.

محمدرضا آزادی درمورد شرایطش در تیم استقلال اظهار داشت: شرایط بد نیست، خوب است و این را همه می‌دانند که هیچ بازیکنی از نیمکت نشینی راضی نیست. حقیقتا انتظار نداشتم که در استقلال نیمکت نشین شوم. من در اروپا بودم و به خاطر آقا فرهاد و علاقه شدید به استقلال پیشنهاد را قبول کردم چون دوست داشتم اینجا باشم و به خاطر این تیم ارزشمند از حدود سه میلیارد پول گذشتم.

او ادامه داد: خیلی دوست داشتم بازی کنم و خودم را نشان بدهم. انگیزه دوبرابر داشتم که با تجربه اروپایی اینجا باشم و به همین دلیل بعد از یکسال بازی آنجا تمایل داشتم که باانگیزه زیاد برای یک جایگاه بجنگم.

آزادی در پاسخ به این سوال که با نیمکت نشینی کنار آمده یا خیر گفت: هیچ بازیکنی با شرایط نیمکت نشینی کنار نمی‌آید ولی من تلاشم را می‌کنم که بتوانم در خدمت تیم باشم و به ترکیب اصلی برسم که این نظر کادرفنی است و آنها مشخص می‌کنند که چه بازیکنی در ترکیب باشد.

مهاجم جوان آبی پوشان درباره شایعات پیرامون جدایی‌اش همینطور گفت: واقعا من قصد جدایی نداشتم و شیطنت‌هایی بود که برخی درست کردند و به هیچ عنوان صحت نداشت. من انگیزه دارم که ادامه بدهم و باید ببینیم که خدا چه می‌خواهد. این را باید بگویم که هیچ بازیکنی نمی‌تواند برای کادرفنی تعیین تکلیف کند و این مربوط به آنهاست که بازیکنان را برای حضور در ترکیب انتخاب کنند. رسیدن به ترکیب اصلی سخت نیست و برای همه فضا مهیاست که اگر درست کار کنند نظر سرمربی را جلب کنند.

محمدرضا آزادی درمورد حضور در استقلال و انتظار قهرمانی هواداران گفت: خیلی عالی است. جو خیلی خوب و صمیمی در تیم وجود دارد. این تیم پتانسیل بالایی برای قهرمانی دارند و همه داخل و خارج از زمین تلاش داریم که تیم به عنوان قهرمانی برسد. ما همیشه پشت نام استقلال هستیم و برای سربلندی آن تلاش می‌کنیم.

آزادی درمورد اینکه چه رویایی را در استقلال دنبال می‌کند، گفت: گلزنی در دربی را همه دوست دارند ولی رویای من این است که در کنار استقلال ستاره سوم را کسب کنیم. در فوتبال هیچ چیز بعید و غیرممکن نیست امیدواریم که چنین مقام ارزشمندی را برای هواداران به ارمغان بیاوریم.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم