جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   واکنش مجیدی به بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه استقلال

واکنش مجیدی به بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه استقلال

  • 5:37
  • کد خبر :1198

فرزاد مجیدی پس از پیروزی استقلال مقابل سپاهان اظهار داشت: تمام اعضای مجموعه باشگاه در حال تلاش هستند. به کادرفنی و بازیکنان تبریک می‌گویم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و ما برای این مسئله تمام تلاشمان را می‌کنیم.

مربی تیم استقلال در مورد بیانیه چند باشگاه لیگ برتری پیرامون بازیکن گابنی گل گهر و اینکه درخواستشان این بود، نتیجه بازی این تیم با استقلال سه بر صفر نشود، گفت: این نسئله در حیطه من نیست. سلسله مراتب باشگاه باید رعایت شود. در این رابطه مدیریت و بخش حقوقی باشگاه صحبت می‌کند. واقعیت‌ها و چیزی که حقمان است را مردم می‌دانند. اجازه بدهید کسی که مسئولش است صحبت کند.

مجیدی با اشاره به غیبت هواداران در بازی‌ها تصریح کرد: وظیفه خودم می‌دانم بگویم؛ حیف این فوتبال‌ها که انجام می‌شوند. شانس ما است. کار و تلاش می‌کنیم اما هوادار استقلال نیست. لذت برد اگر هواداران بودند بیشتر بود. جایشان خالی است. امیدوارم تدابیری اندیشیده شود که آن‌ها هم باشند. امسال سال خیلی خوبی است. در حال تلاش هستیم اما جای هواداران خیلی خالی است و من خیلی ناراحتم.

وی در خصوص اینکه چرا اجازه ورود تماشاگران به ورزشگاه داده نمی‌شود، گفت: این هم در حیطه من نیست. از مسئولین باشگاه، سازمان لیگ و برگزاری مسابقات باید سوال کنید. دلمان برایشان خیلی تنگ شده است. به مجموعه و هوادران استقلال تبریک می‌گویم. همین الان می‌بینم که چقدر خوشحال هستند. ما هم با خوشحالی آن‌ها خوشحالیم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم