جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   جلسه کمیته صدور مجوز حرفه‌ای با حضور سردار آجورلو، صدری،در سازمان لیگ + صحبتهای سردار

جلسه کمیته صدور مجوز حرفه‌ای با حضور سردار آجورلو، صدری،در سازمان لیگ + صحبتهای سردار

  • 17:43
  • کد خبر :1203

اخبار شروع جلسه کمیته صدور مجوز حرفه‌ای دو باشگاه  استقلال و پیروزی 

🔸جلسه صدور مجوز حرفه‌ای با حضور مجید صدری، مدیرعامل پرسپولیس و امیرحسین حسینی، معاون امور بین الملل باشگاه پرسپولیس، مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران، داریوش مصطفوی، کاظم اولیایی و سعید عباسی، رئیس کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای در کمپ تیم‌های ملی آغاز شده است.

🔸دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تهران برای شرکت در مسابقات فصل آینده رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باید مجوز حرفه‌ای را دریافت کنند.

سهیل مهدی: مشکلات پرسپولیس و استقلال بررسی شد؛ امیدوارم باشگاه‌ها در ارسال مدارک تکمیلی به AFC اقدام کنند.

🔸تقریبا ۲ ماه پیش بود که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا اقدام به دریافت مجوز حرفه‌ای کردند، اما با توجه به نواقص در مدارک، نتوانستند مدرک حرفه‌ای خود را دریافت کنند و مجوز موقتی برای دو باشگاه به مدت ۳ ماه صادر شد تا نواقصشان را رفع کنند.

🔸امروز جلسه‌ای میان مدیران سرخابی و رییس فدراسیون، روسای کمیته‌های بدوی و استیناف صدور مجوز حرفه‌ای برگزار شد تا اقدامات لازم برای دریافت مجوز حرفه‌ای را انجام دهند. در واقع مشکلات به جزئیات مرور شد، سوالاتی که در این رابطه وجود داشت، مطرح شد و در نهایت رهنمود‌های لازم در جهت تکمیل مدارک ارائه شد. 

آجورلو مدیرعامل استقلال: دیگر باید روی سکوی آسیا برویم

🔹مدیرعامل باشگاه استقلال بعد از حضور در جلسه رسیدگی به پرونده حرفه‌ای سازی این باشگاه در فدراسیون فوتبال اظهار کرد: جا دارد از برادر عزیز خودم آقای عزیزی خادم تشکر کنم. شاید برای اولین بار است که این همدلی وجود دارد. آقای مصطفوی، عباسی و سهیل مهدی و همینطور استقلال و پرسپولیس کمک کردند که این دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشند. این موضوع باعث افتخار است که به جای دعوا، به دنبال تفاهم و گفتمان بودیم.

🔹وی ادامه داد: پرسپولیس و استقلال در آسیا حضور دارند، نمایندگان ایران هستند. به هر حال هر کسی چوبی از لای چرخ این مشکلات بردارد کار بزرگی کرده است. امیدوارم این اتفاق برای آخرین بار باشد که مشکلات خودمان را عجله‌ای حل می‌کنیم. امیدوارم با تدبیر و عنایت در طول سال مشکلات را برطرف کنیم. منصفانه نیست که دو تیم بزرگ آسیا این مشلات را داشته باشند. باید با دست گره ها را باز کرد. نباید با دست گره ها را سفت کرد. جامعه فوتبال ایران دلخوش به این دو تیم هستند و جا دارد از همه مسئولان تشکر کنم. علی الخصوص از دوست خودبم آقای سهیل مهدی تشکر می‌کنم و انتظار دارم که امکانات بدهند که ما این مشکلات را طی سال حل کنیم.

🔹مدیرعامل استقلال در واکنش به اینکه آیا مشکلات این تیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا حل شد یا خیر گفت: ان‌شاء‌الله با تفاهمی که صورت گرفت تمام مشکلات ما در آینده نزدیک و قبل از موعد باقی مانده تا مسابقات و با کمک آقای مصطفوی و عباسی و با مسئولیت تخصصی سهیل مهدی و درایت برادرم آقای عزیزی خادم برطرف می‌شوند. دو تیم استقلال و پرسپولیس آسیایی بودند و هستند. ان‌شاءالله کمک کنیم که دیگر عنوان بیاوریم و روی سکو برویم

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم