جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   دفاعیه مدیران استقلال و اعلام شرایط استقلال نسبت به تیم رقیب در آسیا

دفاعیه مدیران استقلال و اعلام شرایط استقلال نسبت به تیم رقیب در آسیا

  • 7:58
  • کد خبر :1215

مدیران استقلال در آخرین دفاعیه خود اعلام کرده اند شرایط این باشگاه با پرسپولیس متفاوت است چون آنها خلاف رقیب دیرینه پرونده باز در فیفا ندارند و تا این لحظه تمام بدهی های خود را پرداخت کرده اند.

بالاخره  فتوشاپ باشگاه پرسپولیس در afc  لو رفت

🔸 یکی از ایراداتی که afc به باشگاه پرسپولیس گرفته این است که آن ها در ۴ عنوان مدارک خود را فتوشاپ کرده و به afc ارسال کرده اند. مدارک های سال گذشته این باشگاه با فتوشاپ به سال جاری آپدیت شده که این مسئله در afc رویت شده است.

🔸در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا به ۴ فتوشاپ باشگاه پرسپولیس اشاره شده و با توجه به جعل مدرک آن ها به احتمال از سوی afc جریمه خواهند شد./اختصاصی صمدی

🔶تاییدیه وزیر ورزش برای واگذاری سرخابی‌ها

🔸علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت ورزش قهرمانی: در راستای رفع مشکل عنوان شده، بلافاصله مجامع دو باشگاه توسط دولت محترم تفکیک شد. در خصوص واگذاری باشگاه‌ها از طریق فرابورس نیز که فرایند و تشریفات قانونی خاص داشته، مدت‌هاست این موضوع توسط کارشناسان سازمان خصوصی‌سازی در حال پیگیری و اجرایی شدن است.

🔸وی افزود: نهایتاً مقرر شد تا اواخر بهمن فرایند عرضه سهام دو باشگاه در بورس آغاز شده و مطابق برنامه‌ریزی انجام شده دنبال شود و برای سایر ایرادها، مدیران دو باشگاه در تلاش هستند و وزارت ورزش وجوانان نیز هرگونه همراهی و حمایت را در این خصوص باشد 

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم