جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   تیم فرهاد مجیدی با دادوفریاد لب خط امتیاز نمی گیردگل مهدی پور در فوتبال ایران ماندگار شد

تیم فرهاد مجیدی با دادوفریاد لب خط امتیاز نمی گیردگل مهدی پور در فوتبال ایران ماندگار شد

  • 21:39
  • کد خبر :1222

بیژن طاهری: تیم استقلال کاری به نتایج سایر رقبا ندارد

سرپرست تیم استقلال گفت: همانطور که سرمربی تیم در کنفرانس خبری گفت حضور حسن روشن در رختکن قبل از بازی انگیزه زیادی به بازیکنان داد چون به آنها گفت اگر خودتان بخواهید کاری را انجام بدهید پس حتماً می‌توانید.

اتفاقات پیش از شروع دیدار تیم‌های استقلال و فولاد و حضور یکی از اسطوره‌های این باشگاه در رختکن آبی پوشان از جمله سوژه‌های بازی حساس تیم‌های تهرانی و خوزستانی بود.

بیژن طاهری که در دوران سرمربیگری حسن روشن در تیم بانک تجارت شاگرد او بوده در گفتگو با خبر ورزشی، درباره دیدار تیم‌های استقلال و فولاد، تداوم صدرنشینی استقلال و حضور حسن روشن در رختکن این تیم اظهاراتی را مطرح کرد.

دیدار استقلال و فولاد را چطور ارزیابی کردید؟

بازی خیلی سخت و فشرده ای بود. هر دو تیم در تاکتیک شان هم به فکر حمله بودند و هم دفاع ولی خوشبختانه ما توانستیم در نهایت برنده شویم و سه امتیاز بازی را بگیریم. چون برای مان خیلی مهم بود که فاصله مان در صدر جدول را با رقبا حفظ کنیم.

درباره گل مهدی پور چه صحبتی دارید؟

کادرفنی در تمرینات روی شوت‌های از راه دور تاکید ویژه‌ای دارد و بازیکنان هر جلسه این کار را تمرین می‌کنند. طبیعی است که وقتی چنین تمریناتی زیاد تکرار شود در بازی هم نتیجه‌اش را می‌بینید. به نظرم گل مهدی پور جزو گلهای ماندگار فوتبال ایران بود.

شکست سپاهان در ۳بازی متوالی تا چه اندازه برای استقلال اهمیت دارد؟

رقبا همه برای ما رقیب هستند. تازه ۱۲ هفته از لیگ برتر گذشته و ما نیز هنوز به لحاظ امتیازی از سایر تیم‌ها جدا نشده‌ایم. همه اعضای تیم استقلال مصمم هستند که این روند را ادامه بدهند. شک نکنید که بازیکنان استقلال هیچ اهمیتی به نتایج دیگر تیم‌ها نمی‌دهند و فقط بازی به بازی به فکر حریفان بعدی خودشان هستند.

صحبتهای مجیدی درباره بی اهمیتی رکوردهای استقلال و بالا رفتن جام روی دستان وریا غفوری را چطور تحلیل می‌کنید؟

به نظر من این حرف فرهاد مجیدی یک حرف کاملا انگیزشی بود که جام باید روی دستان وریا غفوری باشد. حرفی بود که به نظرم به همه بازیکنان تیم استقلال انگیزه داد. به هر حال هم بازیکنان هم مربیان و هم همه هواداران منتظر آن روزی هستند که استقلال قهرمان شود و جام قهرمانی روی دستان کاپیتان تیم بالا برود.

حضور حسن روشن در رختکن استقلال و اتفاقات مربوط به آن را بازگو می‌کنید؟

اول باید بگویم که مجیدی احترام زیادی برای پیشکسوتان استقلال قائل است. حسن روشن که دیگر اسطوره باشگاه ماست. کسی که هم در جام جهانی گل زده و هم در المپیک، جایگاه مشخص است. به محض ورودش به رختکن مورد استقبال گرم فرهاد مجیدی قرار گرفت و یکدیگر را به آغوش کشیدند.

حسن روشن حرفی با بازیکنان تیم نزد؟

آقای روشن به کل اعضای تیم گفت که باید انتقادپذیر باشید. او حرفی زد که تمام بازیکنان را تکان داد و تیم تحت تاثیر قرار گرفت.

روشن چه گفت؟

حسن روشن به بازیکنان تیم گفت من این همه برای استقلال و تیم ملی زحمت کشیدم اما حتی یک بار هم پدرم از من تعریف نکرد. این حرف روشن روی تمام بازیکنان اثر داشت طوری که در پایان صحبت‌هایش تک تک بازیکنان رفتند و با حسن آقا دست دادند.

حسن روشن حرفی درباره بازی استقلال و فولاد که آماده آن می‌شدید نزد؟

خیر! او می‌دانست که کادرفنی صحبت‌هایش را کرده و در آن زمان حرفی نباید زد اما نکته مهمی‌را گفت. او به بازیکنان گفت شما هر کاری بخواهد می‌توانید انجام بدهید فقط باید بگویید که "من می‌توانم". وقتی این حرف را بزنید حتما به خواسته تان می‌رسید، به شرطی که از صمیم قلب تان باشد. همین حرف روشن انگیزه فوق العاده ای به بازیکنان داد و شاید فرهاد مجیدی به همین خاطر گفت حضور ایشان در رختکن استقلال انگیزه بازیکنان را بالا برد.

🔹 در خلال برگزاری بازی حاشیه ای لب خط بوجود نیامد؟

فرهاد مجیدی همیشه قبل از بازی‌ها به نیمکت تیم می‌گوید هیچ کس در طول بازی حق حرف زدن ندارد. مجیدی تاکید می‌کند که ما می‌خواهیم درون زمین نتیجه بگیریم و نمی‌خواهیم با هیاهو و داد و فریاد بیرون از زمین نتیجه بگیریم. به همین خاطر ما به کسی بی احترامی نمی‌کنیم.

🔹 بازی بعدی با آلومینیوم اراک را چطور پیش بینی می‌کنید؟

همه بازی‌ها برای استقلال سخت است. حالا دیگر بازی با فولاد تمام شده و کادرفنی تمام فکر و ذکرش را معطوف به بازی بعدی مقابل آلومینیوم کرده است. انشاالله در این بازی هم با تمام قدرت به میدان خواهیم رفت تا بهترین نتیجه را به ارمغان بیاوریم.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم