جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   بسته خبری /غیبت وریاو استعلام مهاجم استقلال برای بازی با آلومینیوم اراک

بسته خبری /غیبت وریاو استعلام مهاجم استقلال برای بازی با آلومینیوم اراک

  • 19:54
  • کد خبر :1230
استعلام مهاجم استقلال از فدراسیون

قاسمی‌نژاد مشکلی برای همراهی تیمش ندارد

🔹امین قاسمی نژاد مهاجم تیم فوتبال استقلال در دودیدار گذشته این تیم مقابل پدیده و فولاد در لیست 18 نفره این تیم قرار نگرفت. بعد از بازی با پدیده بود که فرهاد مجیدی اعلام کرد به دلیل شکایت باشگاه پدیده از این بازیکن و برای جلوگیری از شائبه‌های احتمالی این بازیکن را از لیست تیم خارج کرده است.

🔹با این وجود قاسمی‌نژاد طی روزهای اخیر با مراجعه به فدراسیون فوتبال پیگیر شایعات شد و در نهایت با استعلام از فدراسیون فوتبال متوجه شد مشکلی برای همراهی تیمش در دیدارهای آینده ندارد و در صورتی که فرهاد مجیدی و کادر فنی استقلال صلاح بدانند او می‌تواند تیمش را همراهی کند./فارس

آبی‌ها بدنبال رضایت میلیچ قبل از صدور حکم

🔹هروویه میلیچ بازیکنی است که فصل پیش به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش ایران را ترک کرد و بعد از مدتی اولتیماتوم به مدیران استقلال در نهایت تصمیم گرفت از این باشگاه به فیفا شکایت کند. در این بین شنیدیم مدیران استقلال تصمیم دارند به زودی مذاکرات خود را با میلیچ آغاز کنند تا قبل از صدور حکم فیفا بتوانند پرونده مدافع سابق خود را مختومه کنند. در حال حاضر بستن پرونده میلیچ و استراماچونی مهمترین اهداف مصطفی آجورلو هستند که اگر او بتواند مطالبات آنها را پرداخت کند، آبی ها دیگر پرونده خارجی نخواهند داشت.

استراتژی آبی ها در نقل و انتقالات

؛ فرهاد مجیدی به تیم های مدعی بازیکن نمی دهد.

🔹در فاصله چند هفته مانده به شروع فصل نقل و انتقالات زمستانی چند بازیکن استقلال هستند که شرایط خوبی در این تیم ندارند و شایعاتی در مورد جدایی شان به گوش می رسد.

🔹از رشید مظاهری، بابک مرادی، امین قاسمی نژاد و محمدرضا آزادی به عنوان بازیکنانی یاد می شود که شایعاتی در مورد جدایی شان در نیم فصل وجود دارد و فرهاد مجیدی با همفکری مدیران باشگاه باید در مورد آنها تصمیم گیری کنند.

🔹در این بین فرهاد مجیدی اعلام کرده است نباید بازیکنی از استقلال به تیم های مدعی برود تا به این شکل آبی ها رقبای اصلی خود را قوی تر نکنند. با این شرایط باید منتظر ماند و دید بازیکنان استقلال که در این فصل کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرده اند، چه تصمیمی در مورد آینده خود خواهند گرفت.

#استقلال_ایرانم 

غیبت کاپیتان در بازی با آلومینیوم اراک 

ظاهرا مصدومیت همچنان ول کن کاپیتان استقلالی‌ها نیست چون حالا هم در آستانه یکی دیگر از مسابقات مهم استقلال در هفته سیزدهم مقابل آلومینیوم اراک از نزدیکان به تیم خبر می‌رسد وریا غفوری کماکان قادر به همراهی استقلال نخواهد بود.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم