جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   دقیقاً می‌دانم مظاهری در تمرین چکار کرده است/

دقیقاً می‌دانم مظاهری در تمرین چکار کرده است/

  • 6:13
  • کد خبر :1227

منصور رشیدی: روزهایی که سرمربی نیست نیمکت‌نشین‌ها نق می‌زنند

مربی اسبق دروازه‌بانان استقلال گفت: ما هم این دوران را گذرانده‌ایم و می‌دانیم در روزهایی که سرمربی در تمرین حضور نداشته باشد بازیکنانی که در ترکیب جایی پیدا نمی‌کنند چه رفتارهایی انجام می دهند.

 

در حالیکه تمرینات تیم استقلال برای مقابله با تیم آلومینیوم اراک از روز پنجشنبه نهم دی ماه آغاز شده است باشگاه استقلال اعلام کرد که محمد رشید مظاهری به دلیل تخلف انضباطی در همان جلسه تمرینی در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفت.

منصور رشیدی در گفتگو با خبر ورزشی، درباره حواشی ایجاد شده برای دروازه‌بان استقلال و تکرار این موضوع در طول یک سال گذشته اظهاراتی را مطرح کرد.

شنیدید رشید مظاهری در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفته است؟

من نمی‌دانم مشکل این پسر چیست! چرا یکبار برای همیشه تکلیفش را با خودش مشخص نمی‌کند؟ اصلاً معلوم نیست چرا این کارها از او سر می‌زند. آقای مظاهری تو یک بازیکن حرفه‌ای هستی و باید مطیع سرمربی و مدیر تیمت باشی. اگر هم نمی‌خواهی در این تیم بمانی صاف و پوست‌کنده به سرمربی و مدیر تیم بگو و قال قضیه را بکن.

به یاد دارید که مظاهری در ابتدای فصل قراردادش را فسخ کرد و دوباره از مجیدی خواست در تیم بماند؟

بله که به یاد دارم. این دفعه اولش نیست و قبلاً هم رفته و برگشته. حرفی نیست، اگر رفتی چرا برگشتی؟ حالا هم که برگشتی بمان و تمرین کن و خودت را ثابت کن. به خدا ما هم مربی بودیم و این چیزها را دیده ایم.

دقیقاً می دانم مظاهری در تمرین چکار کرده است / آقای رشید! بیش از این شخصیتت را زیر سئوال نبر/ آلومینیوم سخت ترین بازی استقلال است

منظورتان کدام مسایل است؟

اینکه گاهی بازیکنانی که در ترکیب اصلی به میدان نمی‌روند در روزی که سرمربی به تمرین نمی‌آید نق می‌زنند و رفتارهایی می‌کنند که تمرین مختل می‌شود. می‌توانم حدس بزنم در تمرین پنجشنبه استقلال چه اتفاقی افتاده که مجیدی او را در اختیار باشگاه گذاشته. به همین خاطر دوباره به مظاهری می‌گویم که اگر جای دیگری می‌تواند برود و فوتبال بازی کند، نباید بماند. چون دیگر با این شرایط حضورش در استقلال فقط شخصیت خودش را زیر سوال می‌برد.

مظاهری با سابقه بازی‌های ملی چرا چنین رفتارهایی را انجام میدهد؟

برای اینکه با بزرگترهایش مشورت نمی‌کند. البته من خودم هم در جوانی این اشتباه را می‌کردم. او می‌تواند خیلی دوستانه و بدون جنگ و جدل از استقلال جدا شود. او در این شرایط فقط خاطرات بدی از خودش باقی می‌گذارد.

بازی بعدی با آلومینیوم اراک را چطور پیش بینی میکنید؟

استقلالی‌ها باید بدانند آلومینیوم تیم ساده ای نیست و چون صنعت نفت این تیم را شکست داده نمی‌توانند به راحتی آنها را از پیش رو بردارند. به ویژه اینکه بازی در شهر اراک سخت‌تر است. آلومینیوم یک تیم جوان و دونده است. می‌توان این دیدار را یکی از سخت ترین بازی‌های استقلال تا این مرحله از لیگ برتر به حساب آورد

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم