جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   رویکرد جذب بازیکن در استقلال مشخص شد/ جذب فوری ۲ بازیکن از سوی مجیدی

رویکرد جذب بازیکن در استقلال مشخص شد/ جذب فوری ۲ بازیکن از سوی مجیدی

  • 18:39
  • کد خبر :1237

اتفاقاتی که طی چند روز اخیر پیرامون ۲ بازیکن این تیم افتاده باعث شده تا نقل و انتقالات استقلال احتمالا به سمت و سوی دیگری برود.

در حالی که کم کم به پایان نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر نزدیک می‌شویم از حالا گمانه زنی‌هایی در خصوص نقل و انتقالات تیم‌ها مطرح شده است. در خصوص استقلال هم از مدت‌ها قبل گفته می‌شد که فرهاد مجیدی به دنبال جذب یک هافبک طراح برای تیمش است و البته در صورت نیاز یک مهاجم خارجی هم این تیم جذب خواهد کرد.

اما اتفاقاتی که طی چند روز اخیر پیرامون ۲ بازیکن این تیم افتاده باعث شده تا نقل و انتقالات استقلال احتمالا به سمت و سوی دیگری برود. بعد از اینکه عنوان شد سیاوش یزدانی و مرادمند مشمول خدمت سربازی هستند این شایعه قوت گرفت که حضور این بازیکنان در ترکیب استقلال غیرقانونی بوده است.

اما دیشب محمودزاده رییس کمیته نقل و انتقالات لیگ برتر در این خصوص گفت: ملاک ما در خصوص مجوزهای بازیکنان، حوزه نظام وظیفه و پلیس ۱۰+ است. مرادمند و یزدانی تا تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ از نظام وظیفه مجوز دارند، مگر این‌که این مجوز بر اساس معافیت‌شان‌ تمدید شود. کارت بازی آن‌ها تا این تاریخ اعتبار دارد.

 اگر همین گفته محمود زاده را ملاک قرار دهیم ۲ بازیکن استقلال حدودا یک ماه و نیم دیگر در جمع آبی‌ها حضور دارند و بعد از آن باید راهی خدمت سربازی شوند.

همین موضوع از حالا فرهاد مجیدی را به تکاپو انداخته تا برای این ۲ بازیکن جانشین تعیین کند. نکته ای که لیست خرید مجیدی در نقل و انتقالات نیم فصل را دچار تغییرات اساسی خواهد کرد. چرا که با جدایی یزدانی و مرادمند از استقلال این تیم تنها عارف آقاسی و دانشگر را به عنوان مدافع در اختیار دارد و سرمربی آبی‌ها باید به تیمش در این پست بازیکن اضافه کند.

حالا باید منتظر ماند و دید استقلالی‌ها می‌توانند راهکاری برای ادامه حضور این ۲ بازیکن مشمول خود پیدا کنند یا نه . در صورتی که این اتفاق نیفتد فرهاد مجیدی در نقل و انتقالات نیم فصل ۲ مدافع جذب خواهد کرد. ۲ مدافعی که احتمالا یکی از آنها می‌تواند خارجی باشد.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم