جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   یک جام و ۳ امتیاز مفت به پرسپولیس دادند/نحود هر آشی شده /

یک جام و ۳ امتیاز مفت به پرسپولیس دادند/نحود هر آشی شده /

  • 8:39
  • کد خبر :1238

مهاجم اسبق استقلال به انتقاد از رفتار پرسپولیسی‌ها در خصوص رای مربوط به گل گهر پرداخت.

شاپ شارژ

آرش برهانی مهاجم اسبق استقلال که هم اکنون مربی امیدهای استقلال است درمورد وضعیت فعلی بزرگسالان استقلال گفت: شرایط تیم الان خوب است. آنطور که می شنوم، می گویند که تیم خوبی بازی نمی کند یا دفاعی است. این صحبت ها اصلا به تیم کمک نمی کند، من خودم حاضرم تیم بد بازی کند اما برنده شود. آخر فصل به این نگاه نمی کنند که تیم خوب بازی کرده یا نه، فقط به تیم قهرمان نگاه می کنند. به نظرم کسب سه امتیاز از نان شب واجب تر است و چیزی که دوست دارم این است که بد بازی کنیم ولی برنده شویم چون به خوب بازی کردن امتیاز نمی دهند.

وی در خصوص اینکه کدام تیم در نیم فصل شانس قهرمانی دارد، گفت: به تیم قهرمان نیم فصل جام نمی دهند. مهم این است که استقلال جایگاهش را در بالای جدول حفظ کند و امیدوارم که تیم در آینده بهتر هم می شود و تیم به هماهنگی بیشتری دست پیدا می کند. در بحث دفاع تیمی بسیار عالی هستیم و در خط حمله هم روز به روز بهتر می شویم.

برهانی درباره اعتراضات پیرامون تخلف بازیکن گابنی گل گهر سیرجان گفت: اولا اینکه امتیاز را مفتی ندادند و این حق استقلال است. دوم اینکه انتظار چه چیزی را داشته اند؟ تخلف کرده اند و باشگاه هم جریمه شده است. یادم است سال اولی که به استقلال آمدم از سپاهان صدرنشین ۶ امتیاز کم کردند که در بازی آخر هم این باعث شد پرسپولیس با برتری مقابل سپاهان قهرمان شود. آن موقع صد در صد حق سپاهان بوده که از آن امتیاز کم شود و سال گذشته هم بازی پرسپولیس و سپاهان طوری بود که سه امتیاز را به پرسپولیس دادند. البته این دو داستان خیلی فرق دارد و حق پرسپولیس نبود که به آن سه امتیاز سال گذشته برسد! خیلی راحت این سه امتیاز را دادند و حق پرسپولیس نبود. یک مثال دیگر اینکه حق پرسپولیس نبود که قهرمانی سوپرجام را بدون مسابقه دادن به دست بیاورد. امیدوارم امتیاز مفت به کسی ندهند و آدم خیلی به این اعتراضات تعجب می کند. این مانند حساب دو دوتا چهارتاست. چون در گذشته اینطور نبوده عجیب به نظر می رسد ولی امتیاز حق استقلال بوده و به تیم رسیده است.

وی به انتقاد از باشگاه رقیب در خصوص اعتراض به حکم صادر شده پرداخت و گفت: استقلال در این داستان نفع نبرد، سپاهان نفع برد چون در بازی با گل گهر شکست خورده بود. این اجرای قانون بوده و داستان بین چهار باشگاه بوده، سوالم این است که چه ارتباطی با پرسپولیس دارد؟ به غیر از پرسپولیس هم به سایر باشگاه ها هم ارتباطی پیدا نمی کند. خیلی وقت‌ها اینطور است که برخی برای مقبولیت بین هواداران بگویند که یک موضوعی را پیگیری کرده اند که هیچ رقمه به آنها ارتباط ندارد و این رفتارها پوپولیستی است!

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم