جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   نباید می باختیم/مذاکره با استقلال یکطرفه و به ضرر فولاد بود

نباید می باختیم/مذاکره با استقلال یکطرفه و به ضرر فولاد بود

  • 21:43
  • کد خبر :1275

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مستحق پیروزی بودیم اما تنبیه شدیم.

 جواد نکونام پس از شکست یک بر صفر فولاد مقابل پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی امروز طوری بود که از قبل می‌دانستیم پرسپولیس منتظر اشتباه ما خواهد بود. به نظر می‌توانستیم در نیمه اول برنده شویم.

ادامه مطلب ⏬

سرمربی فولاد خوزستان افزود: می‌دانستیم اگر اشتباه کنیم تنبیه می‌شویم. در نیمه اول خیلی خوب هم بازی کردیم و با ذهن برنده به میدان رفتیم اما از فرصت‌های خودمان خوب استفاده نکردیم و به ضررمان شد.

نکونام خاطرنشان کرد: در آغاز نیمه دوم به بازیکنانم گفتم پرسپولیس نمی‌تواند گل بزند، مگر اینکه ما اشتباه کنیم. همین اتفاق هم رخ داد که دو بازیکن ما به هم خوردند و لب بازیکن ما پاره شد. شاید توقع بی‌جهت باشد که آن لحظه از تیم حریف بازی جوانمردانه بخواهیم. با این حال به بازیکنانم تذکر داده بودم که در بازی فجر هم همین اتفاق رخ داد، بازیکن حریف روی زمین افتاد و حمله کردند و نمی‌دانستیم چه کار کنیم. خودم موافق بازی درگیرانه هستم که ادامه پیدا کند. روی یک اشتباه ساده گل خوردیم.

وی درباره عملکرد بازیکنان دو تیم افزود: بعد از گلی که خوردیم پرسپولیس تغییر سیستم داد و با پنج دفاع بازی کرد که توانست ساختن موقعیت را از ما بگیرد. با این حال فکر می‌کنم اگر پاتوسی دقت می‌کرد می‌توانست ضربه آخر را بهتر بزند و ما به گل برسیم تا مساوی شود. در مجموع با توجه به اینکه با پرسپولیس قابل مقایسه نیستیم خوب بازی کردیم و مستحق باخت نبودیم

نکونام تصریح کرد: از این ناراحتم که دو بازی را در آزادی باختیم، در حالی که حق ما در هر دو بازی یک امتیاز بود. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم در نیم فصل دوم با جذب بازیکنانی که خواهیم داشت عملکرد بهتری داشته باشیم.

سرمربی فولاد در پاسخ به اینکه چند هفته پس از شروع لیگ برتر به عنوان جانشین عبداله ویسی آمد. آیا از عملکرد خودش راضی است، گفت: با کمبودهایی که داریم به عملکرد و هدفی که مدنظرم بود رسیدیم. امروز حمید بوحمدان و محمد آبشک را در شرایط مصدومیت بازی دادیم که نباید بازی می‌کردند، ‏‬ وحید حیدریه هم همینطور بود و من مجبور شدم مدافع وسطم را در پست دفاع چپ قرار دهم. نبود هر بازیکن به ما ضربه می‌زند. برای نیم‌فصل دوم نیاز به بازیکن داریم تا شرایط بهتری هم پیدا کنیم. در نیم فصل اول نتایج و امتیازاتی که می‌خواستیم را گرفتیم و باید تیم را تقویت کنیم.

نکونام درباره مذاکره با باشگاه استقلال برای جابجایی بازیکن خاطرنشان کرد: دوست ندارم موضوع را باز کنم اما مذاکراتی صورت گرفت که یک طرفه و به ضرر باشگاه فولاد بود که من موافقت نکردم و موضوع هم برای ما تمام شد

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم