جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   ستاره استقلالی قید تیم ملی را زد/پیش به سوی آینده

ستاره استقلالی قید تیم ملی را زد/پیش به سوی آینده

  • 20:52
  • کد خبر :1283

با توجه به توافقات نهایی مهاجم استقلالی باشگاه فنرباغچه به احتمال زیاد این بازیکن در اردوی تیم ملی شرکت نخواهد کرد.

در تازه‌ترین لیست منتشر شده از سوی دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی، نام اللهیار صیادمنش در جمع هافبک‌های دعوت شده به اردوی تیم ملی برای بازی مقابل عراق به چشم می‌خورد. این در شرایطی است که مهاجم ۲۰ ساله باشگاه فنرباغچه این روزها در حال مذاکره جدی با باشگاه هال‌سیتی انگلیس است.

از رسانه‌های ترکیه ای خبر می‌رسد توافقات نهایی برای انتقال صیادمنش به هال سیتی انجام شده و این بازیکن مدارک خود، از جمله پاسپورتش را برای دریافت ویزای انگلیس به مدیر برنامه هایش داده تا از طریق او و با کمک باشگاه فنرباغچه ویزای سفر به انگلیس را دریافت کند. قرار است صیادمنش ظرف روزهای آینده راهی انگلیس شود تا به طور رسمی به باشگاه هال‌سیتی در لیگ چمپیونشیپ انگلیس بپیوند. هال سیتی در پایان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس به دسته پایین تر سقوط کرد.

در چنین شرایطی و با توجه به اینکه صیادمنش پاسپورتش را در اختیار باشگاه فنرباغچه قرار داده بعید به نظر می‌رسد بتواند خودش را برای حضور در اردوی تیم ملی به تهران برساند. این بازیکن در حال حاضر در شهر استانبول ترکیه به سر می‌برد و منتظر هماهنگی‌های آخر برای سفر به انگلیس است.

شنیده‌ها از نزدیکان به این بازیکن حاکی از آن است که صیادمنش در این‌باره صحبت‌هایی را نیز با کادر فنی تیم ملی انجام داده که شاید نتواند در این اردو همراه تیم ملی باشد.

باید صبر کرد و دید ظرف امروز و فردا صیادمنش به ایران می‌آید یا نه. گرچه در نبود پاسپورت این بازیکن، به نظر می‌رسد این اتفاق خیلی بعید باشد

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم