جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   بابا مسعود را لولو برد/وعده دوران بعد بابا مسعودشون رو داده بودیم

بابا مسعود را لولو برد/وعده دوران بعد بابا مسعودشون رو داده بودیم

  • 23:54
  • کد خبر :1296

 

#استقلال_ایرانم 

محمد نوری بازیکن اسبق استقلال گفت: قدرت تیم استقلال باعث شده پرسپولیسی‌ها بترسند که اینگونه دستپاچه بیانیه می‌نویسند و به هر جایی چنگ می زنند تا شاید بتوانند به روزهای خوش بابا مسعودی برگردند.

چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵

محمد نوری: اسکوچیچ زرنگ باشد در اوج خداحافظی می‌کند

رأی استیناف پرسپولیسی‌ها را سوزاند/ دوران بابا مسعود را لولو برد/ ترسیده‌اند که به هر چیزی چنگ می زنند

محمد نوری - استقلال

صدور رای نهایی کمیته استیناف به سود تیم‌های استقلال، سپاهان و پیکان با واکنش تند باشگاه پرسپولیس همراه شد. محمد نوری بازیکن اسبق استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره اتفاقات مربوط به رای نهایی کمیته استیناف، همچنین بازی نکردن سیاوش یزدانی در ترکیب اصلی دیدار ایران مقابل امارات اظهاراتی را مطرح کرد.

درباره صدور رای نهایی کمیته استیناف صحبتی دارید؟

به اعتقاد من عاقلانه ترین کاری که در همه این سال‌ها از مسئولان کمیته استیناف شاهد بودیم همین صدور رای نهایی به سود استقلال بود. چون اگر چیزی غیر از این می‌شد طوفان توییتری به راه می‌افتاد و آنها عاقبت کارشان را پیش‌بینی کردند و در نهایت رایی که باید می‌دادند را نهایی کردند.

اما این رای با واکنش‌های متفاوتی مواجه شد؟

بله! پرسپولیسی‌ها منتظر بودند که ناعادلانه و به ناحق دو امتیاز از استقلال کم شود و آنها با یک بازی کمتر به صدر بروند ولی تیرشان به سنگ خورد و سوختند. همانطور که قبلاً گفتم پرسپولیس باید به جای قهرمانی به فکر مقام‌های نایب‌قهرمانی تا ششمی باشد

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم