جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   نشست خبری فرهاد مجیدی بعداز بازی با هوادار-مجیدی: بشدت با اسکوچیچ مشکل دارم

نشست خبری فرهاد مجیدی بعداز بازی با هوادار-مجیدی: بشدت با اسکوچیچ مشکل دارم

  • 23:12
  • کد خبر :1300

مجیدی: بشدت با اسکوچیچ مشکل دارم؛ رفتارش در حد مربی حرفه‌ای نیست/ جدایی‌ ۲ بازیکن استقلال و یک خرید جدید/ برادرم را در اختیار کمیته انضباطی قرار دادم

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال به دنبال پیروزی تیمش مقابل هوادار از کیفیت زمین چمن ورزشگاه انقلاب کرج انتقاد کرد.

مجیدی: بشدت با اسکوچیچ مشکل دارم؛ رفتارش در حد مربی حرفه‌ای نیست/ جدایی‌ ۲ بازیکن استقلال و یک خرید جدید/ برادرم را در اختیار کمیته انضباطی قرار دادم

فرهاد مجیدی پس از برتری ۲ بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل هوادار در دیداری معوقه از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: در مورد مسائل فنی نمی‌توان صحبت کرد، چون این زمینی که در آن بازی کردیم به درد همه چیز می‌خورد جز فوتبال بازی کردن. اگر تیمم می‌باخت یا مساوی می‌کرد هم همین حرف را می‌زدم الان هم که تیمم برده است، همین را می‌گویم. این زمین شرایط لازم برای برگزاری فوتبال را ندارد و کیفیت فنی دو تیم را پایین می‌آورد، نه تنها برای تیم ما، بلکه برای تیم مقابل نیز فوتبال بازی کردن مشکل بود.

وی در ادامه افزود: بازیکنان ما به شدت از کیفیت چمن ناراضی بودند. مسابقات را فقط برگزار می‌کنند و به خاطر همین صحبت فنی نمی‌کنم. هوادار تیم بسیار خوبی بود و به بازیکنان خودم نیز خسته نباشید می‌گویم. بازیکنانم دو هفته تمرین نکرده بودند و با پنج جلسه تمرین به این بازی آمدند، به خصوص جعفر سلمانی که فقط دو جلسه تمرین کرده بود. با این حال، بازیکنانم بسیار خوب بودند و به هواداران این برد را تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره بی‌نظمی در ورزشگاه و حضور تماشاگران خاطر نشان کرد: از این وضعیت خسته شده‌ایم. تیم ما یک ثانیه دیر وارد زمین شود، مسئول برگزاری مسابقات استقلال را جریمه می‌کند. الان چه کسی را باید جریمه کرد؟ ۵۰۰ نفر در ورزشگاه بودند. این حرف را در مسجدسلیمان و اراک هم زده بودم. از آن طرف، تیم ما روند خوبی در لیگ داشت که بازیکنانم دو هفته تمرین نکردند. واقعاً امروز پیش‌بینی می‌کردم که تیمم به مشکل می‌خورد. تیمی که تمرین نکرده باشد از نظر بدنی به مشکل می‌خورد. الان یک بازیکن کرونا بگیرد بقیه بازیکنان نیز دچار این ویروس می‌شوند. متأسفانه هر چیزی می‌گوییم هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

مجیدی با انتقاد از حضور تماشاگران در ورزشگاه گفت: امروز متوجه شدیم بازی با تماشاگر است. راهروی رختکن به کنفرانس را ببینید چقدر شلوغ است. یک ربع طول کشید تا به کنفرانس برسم. نمی‌دانم مسئول چه کسی است، ولی به خاطر کرونا باید سخت‌گیری بیشتری شود. تیم من در بهترین شرایط بدنی بود و می‌توانستیم بازیکنان را با شرایط خوبی داشته باشیم، اما به خاطر کرونا و به یکباره دو هفته آنها را در اختیار نداشتیم. ما برای تمرین برنامه‌ریزی کرده بودیم و بعد گفتند پانزدهم بازی دارید، در صورتی که سهیل مهدی به من گفت بازی شما هجدهم بهمن ماه است. ما تمرین را تعطیل کرده بودیم و زمانی که این برنامه را دادند تیم من با چهار جلسه تمرین وارد این بازی شد.

وی در واکنش به حضور آرش رضاوند و عارف آقاسی در اردوی تیم فولاد خوزستان تصریح کرد: بحث عارف برای امروز و دیروز نیست. دو ماه است با او کلنجار می‌رویم و صحبت می‌کنیم. دوست داشتم بازیکنی که به استقلال می‌آید، حتماً از نظر فنی خوب نباشد، بلکه از نظر شخصیت و رفتاری در شأن یک تیم بزرگ باشد. خیلی خوشحالم انتخاب درستی کردم و آقاسی را به استقلال آوردم. او بازیکنی بسیار خوب و باشخصیت است، ولی متأسفانه دو سه جلسه با او گذاشتم و گفت به خاطر مشکلاتی که دارد نمی‌تواند در تهران زندگی کند و می‌خواهد به اهواز برگردد. قبل از اینکه بحث انتقال به فولاد صورت بگیرد صحبت کرده بود و خواست که حتی اگر می‌شود او را به مسجدسلیمان بدهیم تا نزدیک خانواده‌اش باشد. او و آرش رضاوند را خیلی دوست دارم. از زمانی که سرمربی استقلال شدم رضاوند در ۹۰ درصد بازی‌ها بازی کرده و از نظر من یکی از بهترین هافبک‌های ایران است، ولی متأسفانه به خاطر شرایطی که برای او پیش آمد از نظر روحی و روانی دچار مشکل شد. این دو بازیکن را دادیم، ولی اینجا تیم خودشان است و تا زمانی که سرمربی استقلال هستم می‌توانند به اینجا برگردند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد جذب بازیکن ازبکستانی تیم لوکوموتیو این کشور یادآور شد: زمانی که با تیم ازبکستانی بازی داشتیم همان موقع بازی‌اش را پسندیم. یک ماهی روی او کار کردیم و بازی‌هایش را دیدیم. او بازیکن جوانی است و می‌تواند به استقلال کمک کند.

مجیدی درباره اینکه گفته می‌شود برادرش فرزاد را جریمه کرده است و اجازه حضور در تمرینات استقلال را ندارد، گفت: چیز خاصی نیست. فرزاد یک جلسه غیبت کرد و جریمه شد. بار دیگر در تمرین غیبت کرد. من در چارچوب زمین فوتبال با کسی تعارف ندارم، حتی اگر آن شخص برادرم باشد. او در اختیار کمیته انضباطی باشگاه است. من با بازیکنانم صحبت کردم که مسئله انضباطی اولین چیز است. در چارچوب زمین فوتبال برادرم با کسی فرق ندارد و کمیته انضباطی باشگاه درباره او تصمیم می‌گیرد.

وی راجع به اینکه در نشست خبری قبل از بازی گفته بود در مورد تیم ملی صحبت خواهد کرد، گفت: به شدت با اسکوچیچ مشکل دارم! در ابتدا صعود تیم ملی را به اسکوچیچ تبریک می‌گویم و از او تشکر می‌کنم که تیم ملی را به جام جهانی برد، ولی رفتاری که ایشان نشان داد در حد یک مربی حرفه‌ای نبود.

#لیگ_برتر 

عنایتی در نشست خبری پس از دیدار با #استقلال: بی تجربگی به هوادار ضربه می زند

در ادامه ⏬

🔸از چند جهت امروز ضرر کردیم اما واقعا خسته شده‌ایم، نمی خواهم در مورد داوری ورود کنم زیرا صحنه هایی هست که ما در کنار خط می بینیم اما داور از یک متری نمی بیند، ناراحت می شویم.

🔸دقیقه 65 پنالتی اتفاق افتاد و مرادمند با دست توپ را زد، قبل گل دوم استقلال باید صد در صد خطای بازیکن حریف را می گرفت.

🔸مطهری بازیکن ما را کامل هل داد، نمی‌دانم چرا برخلاف ما داور آن صحنه‌ها را ندید.

🔸به تیم خوب استقلال هم تبریک می‌گویم که رکورد وحشتناکی در نیم فصل اول به دست آورد،امیدوارم در ادامه راه هم موفق  باشند

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم