جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   نشست خبری فرهاد و عملکرد استقلال در پایان بازی‌های هفته هفدهم

نشست خبری فرهاد و عملکرد استقلال در پایان بازی‌های هفته هفدهم

  • 0:35
  • کد خبر :1325

سایت خبری استقلال ایرانم

۱۲ برد

۵ مساوی

۰ باخت

۲۷ گل زده،

بهترین خط حمله در کنار مس

۶ گل خورده،

بهترین خط دفاع

۴۱ امتیاز و صدر جدول

استقلال ایرانم

مجیدی در نشست خبری پس از دیدار مقابل ذوب‌آهن: به هواداران و بازیکنانم تبریک می گویم/ تارتار توپ بازی را با خودش به اصفهان ببرد.

🔹قبل از صحبت در مورد بازی می خواستم درباره اتفاقی که برای تیم افتاده بگویم. تیم من 15 روز تمرین نکرد و بعد از اینکه درگیر کرونا بودند تمرینات را شروع کردیم. بعد از 4 روز تمرین مقابل هوادار بازی کردیم، بعد از بازی با هوادار یک روز ریکاوری کردیم، یک روز تمرین کردیم و مجددا مقابل پیکان بازی کردیم و بعد از بازی پیکان هم بعد از 4 روز مقابل ذوب آهن قرار گرفتیم.

🔹به هواداران و بازیکنانم تبریک می گویم. به بازیکنانم می گویم که فوق العاده هستید با توجه به شرایط پیش آمده با تمام توان بازی کردند و به تیم ذوب آهن هم خسته نباشید می گویم که بازی خوبی را هم در نیمه دوم شاهد بودیم.

🔹وی در مورد اینکه گفته می‌شود استقلال شاداب بازی نمی‌کند گفت: این سوال را در کنفرانس های دیگر هم می پرسید؟ دو بازی لیگ برتری نگاه کردم و هیچ چیزی در آن ندیدم!‌همه به دنبال این هستند که استقلال زیبا بازی کنند. از بازیکنان تشکر کردم و به آنها هم گفتم استقلال با وجود بازیکنانم می تواند کارهای سختی را انجام بدهد.

🔹مجیدی در پایان در مورد اینکه تارتار گفت که مالکیت در اختیار ذوب آهن بود عنوان کرد: می توانند توپ را با خودشان به اصفهان ببرند، هیچ مشکلی نیست!

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم