جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   از سیر تا پیاز برکناری رئیس فدراسیون تا جایگزینی ماجدی و صحبتهای فدراسیون نشینان

از سیر تا پیاز برکناری رئیس فدراسیون تا جایگزینی ماجدی و صحبتهای فدراسیون نشینان

  • 12:24
  • کد خبر :1335

شهاب عزیزی‌خادم عزل شد!

🔸 در جلسه امروز هیات رییسه فدراسیون فوتبال شهاب عزیزی خادم رییس این فدراسیون با اجماع هیات رییسه فدراسیون فوتبال از سمت خود عزل شد.

🔸با رای اعضای حاضر در جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال تصمیم به عزل موقت شهاب عزیزی خادم گرفته شد.

🔸در جلسه امروز شهاب عزیزی خادم، حمیدرضا مهرعلی، حیدر بهاروند، شهره موسوی، احمدرضا براتی، احسان اصولی، بهرام رضاییان، میرشاد ماجدی، طهمورث حیدری، مهرداد سراجی و خداداد افشاریان حضور داشتند و با رای اکثریت تصمیم به عزل عزیزی خادم گرفته شد که البته با دستور ای اف سی و تذکر حسن کامرانی فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال، مهرعلی و بهاروند از جلسه خارج شدند.

.

ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال شد

در نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال امروز با خروجی عزل شهاب عزیزی خادم برگزار و بعد از این نشست صحبت‌های زیادی مطرح شد که مهرداد سراجی به عنوان سرپرست فدراسیون شده اما این اتفاق رخ نداد.

🔸میرشاد ماجدی با حکم اعضای هیات رئیسه به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال انتخاب شد و قرار است امور مدیریتی این فدراسیون را بر عهده بگیرد.

بازتاب برکناری عزیزی خادم از ریاست فدارسیون فوتبال از زبان خبرنگار عراقی

🔸علی نوری خبرنگار و مجری سرشناس فوتبالی در کشور عراق در صفحه توئیترش نوشت: فدراسیون فوتبال ایران تصمیم به برکناری عزیزی خادم رئیس این سازمان با آراء هیات رئیسه گرفت.

🔸این تصمیم به دلیل درخواست های زیاد به برکناری عزیزی خادم بعد از  حذف شدن #استقلال و #پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا 2022 و ترس از تکرار این موضوع برای تیم ملی ایران در آینده گرفته شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور رسمی اعلام کرد که حضور حمیدرضا مهرعلی و حیدر بهاروند در نشست امروز هیات رئیسه فدراسیون فوتبال غیرقانونی است.

🔸️احسان اصولی عضو هیات رئیسه فدراسیون گفت: صبح امروز( پنجشنبه) نامه ای رسمی از کوالالامپور دریافت شد که صراحتا حضور این دو بزرگوار در نشست امروز را غیرقانونی اعلام داشته و منع کرده است.

جدیدترین خبرهای فوتبال ایران

عامل بذبختی فوتبال ایرانو

پیش بینی های غلط درودگر درباره آینده فوتبال!

🔸️صادق درودگر از جمله افرادی بود که در هفته گذشته در واکنش به اقدام هیات رییسه فدراسیون فوتبال،پیش بینی کرد اتفاقی رخ نخواهد داد و عزیزی خادم در این مجموعه باقی خواهد ماند.

🔸️وی حتی در یک برنامه تلویزیونی ادعا کرد بهاروند و مهرعلی حق شرکت در جلسه بررسی عزل عزیزی خادم را دارند اما با اعلام رسمی AFC مشخص شد حضور آنها در هیأت رئیسه خلاف مقررات است و آنها حق شرکت در این نشست را ندارند.

🔸️اظهارات صادق درودگر در شبکه های اجتماعی به شدت مورد انتقاد کاربران قرار گرفت تا نام او در کنار مجری فوتبال برتر به عنوان بازنده های بزرگ قصه عزل قرار گیرد.

فدراسیون فوتبال دبیر کل در فدراسیون فوتبال ماندنی شد

🔸اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال امروز با تشکیل جلسه‌ای، حکم به برکناری شهاب عزیزی خادم دادند و میرشاد ماجدی را به عنوان سرپرست این فدراسیون معرفی کردند.

🔸با وجود این تغییر بزرگ، دبیر کل فدراسیون فوتبال به فعالیت خودش ادامه خواهد داد.

🔸با اعلام احسان اصولی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، حسن کامرانی فر همچنان دبیر کل خواهد بود و تغییری در این سمت ایجاد نمی‌شود.

اصولی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال: 

*تعداد نفرات شرکت‌کننده در جلسه هشت نفر بودند که به اتفاق آرا به عزل موقت عزیزی خادم رأی قاطع دادند.

تبریک شیخ سلمان

 🔸شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا، پس از انتخاب ماجدی به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال، به وی تبریک گفت و برای ایشان و فوتبال ایران در مسیر پیش رو آرزوی موفقیت کرد.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم