جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   عدم بازگشت چهار بازیکن قرضی استقلال به تیم

عدم بازگشت چهار بازیکن قرضی استقلال به تیم

  • 19:39
  • کد خبر :1354

 استقلال ایرانم   / با توجه به لیست استقلال بعید به نظر می رسد بازیکنان قرضی این تیم شانسی برای پوشیدن دوباره پیراهن آبی داشته باشند.

۴ استقلالی فصل بعد جایی در این تیم ندارند/ مجیدی لیست تیمش را خلوت خواهد کرد

استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل بازیکنان زیادی را از دست که برخی از آنها به درخواست شاگردان فرهاد مجیدی بود. اما در این میان ۴ بازیکن این تیم به صورت قرضی استقلال را ترک کردند. امین قاسمی‌نژاد، فردین رابط، متین کریم زاده و آرش رضاوند بازیکنانی بودند که در زمستان به صورت قرضی راهی تیم‌های لیگ برتری شدند.

با پایان رقابت‌های فصل بیست و یکم این بازیکنان قاعدتا باید به جمع آبی‌ها باز گردند اما با توجه به لیست استقلال بعید به نظر می‌رسد آنها شانسی برای پوشیدن دوباره پیراهن استقلال داشته باشند.

آرش رضاوند استقلال در خط هافبک بازیکنان مدعی زیادی دارد و در این پست نیک نفس، مهدی پور و حتی آمانوف و چشمی بازیکنانی هستند که می‌توانند به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب آبی‌ها به میدان بروند بنا براین به نظر می‌رسد آرش رضاوند برای فصل هم تصمیمی برای بازگشت به تیم سابقش نداشته باشد.‌هافبک سابق استقلال به خوبی می‌داند با توجه به حضور این بازیکنان شانس کمی‌برای قرار گرفتن در ترکیب این تیم خواهد داشت. ضمن اینکه او در فولاد به خوبی جا افتاده و جواد نکونام هم سبک بازی او را می‌پسندد.

فردین رابط در مورد فردین رابط هم ماجرا به همین شکل است. او پیش از اینکه بتواند خود را در استقلال ثابت کند از این تیم جدا شد و بنابراین بعید به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی علاقه ای به بازگرداندن او داشته باشد.

متین کریم زاده اما دیگر بازیکنی که با جدایی از استقلال توانست خودی نشان بدهد متین کریم زاده مدافع چپ سابق آبی‌ها بود. او در نساجی عملکرد خوبی داشت اما استقلال در سمت چپ سلمانی را در اختیار دارد و به تازگی جلالی هم مدعی بازی در این پست شده است. به این دو بازیکن البته باید محمد نادی را هم اضافه کرد که گفته می‌شود برای فصل بعد با استقلال به توافق رسیده است. به این ترتیب کریم زاده هم احتمالا قید بازگشت به استقلال را خواهد زد

امین قاسمی‌نژاد آخرین بازیکن قرضی آبی‌ها اما خید پرسروصدای این تیم در تابستان است. امین قاسمی‌نژاد مهاجمی‌که در نیم فصل به یک نیمکت نشین در جمع شاگردان مجیدی تبدیل شد و در نهایت مجبور شد تا استقلال را به مقصد گل گهر ترک کند. او در گل گهر هم البته نشانی از آن بازیکن زهردار شهر خودرو نداشت و با توجه به عملکرد یامگا و حتی رمضانی و مطهری بعید به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی برنامه ای برای بازگشت این بازیکن داشته باشد. ضمن اینکه در خط حمله ابی‌ها با کاوه رضایی هم به توافقاتی دست پیدا کرده اند تا ترافیک دراین نقظه از تیم مجیدی شدت بیشتری پیدا کند.

به این ترتیب به نظر می‌رسد هر ۴ بازیکن قرضی استقلال جایی در لیست این تیم برای فصل آینده نخواهند داشت و سرمربی استقلال قصد ندارد تا دوباره تیمش را بی دلیل شلوغ کند.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم