جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   مجیدی هیچ کجا نمی‌رود/ به اندازه کافی پول برای خرید بازیکن داریم

مجیدی هیچ کجا نمی‌رود/ به اندازه کافی پول برای خرید بازیکن داریم

  • 0:14
  • کد خبر :1387

استقلال ایرانم 

مدیر باشگاه استقلال گفت: ظرف ۲۴ ساعت گذشته شایعات بی پایه و اساسی در رابطه با جدایی فرهاد مجیدی مطرح شده که قطعاً باشگاه استقلال موضع رسمی‌اش را نسبت به این مسائل به زودی اعلام می‌کند.

استقلال را بهتر از فصل قبل می‌بندیم

حجت کریمی، عضو اقتصادی هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره اتفاقات اخیر در جشن قهرمانی استقلال و موضوعات مورد بحث در رابطه با جدایی مجیدی از استقلال اظهاراتی را مطرح کرد

.

از شرایط برگزاری مراسم اختتامیه فصل و اهدای کاپ قهرمانی رضایت داشتید؟

همین که هواداران استقلال از راه‌های دور و نزدیک توانستند به استادیوم بیایند و با حداکثر جمعیت میزبان آنها بودیم باعث افتخار ماست. باعث سربلندی ماست که توانستیم این خیل عظیم طرفداران استقلال را خوشحال کنیم. باعث خوشحالی بنده و همه اعضای هیئت مدیره استقلال است که توانستیم این چنین موفقیت استقلال را به طرفداران این تیم هدیه کنیم و از این پس هم با همه توان و انرژی برای تکرار این شبها و روزهای زیبا تلاش خواهیم کرد.

شنیده اید در این فاصله پس از قهرمانی استقلال شایعه جدایی فرهاد مجیدی باعث نگرانی خیلی از هواداران شده است؟

بله. متاسفانه نمی‌دانم این شایعات از کجا به وجود آمده است! خیلی از طرفداران استقلال در همین حد فاصل به هر طریقی با ما ارتباط می‌گیرند و نگرانی شان بابت این موضوع را بروز می‌دهند.

باشگاه چه موضعی در این باره دارد؟

قطعاً به زودی در جلسه هیئت مدیره در این باره صحبت و تبادل نظر خواهد شد تا پاسخ اذهان عمومی را بدهیم.

خیال هواداران راحت؛ مجیدی هیچ کجا نمی رود/ به اندازه کافی پول برای خرید بازیکن داریم/ با مدیریت آجورلو؛ استقلال را بهتر از فصل قبل می بندیم

پیش بینی خود شما چیست ؟  

قطعاً فرهاد می‌ماند. او با استقلال قرارداد سه ساله دارد و هنوز دو سال از قراردادش باقیمانده. مطمئن باشید اتفاقی نمی‌افتد که شادی هواداران از بین برود. ما همواره تلاش می‌کنیم لب هواداران خندان باشد و دلشان سرشار از امید و موفقیت. شک نداشته باشید که هیچ موضوع نگران کننده ای برای استقلال وجود نخواهد داشت. مادامی که آقای آجرلو در باشگاه هستند همه تلاشش را میکنند تا استقلال در مسیر سربلندی و موفقیت حرکت کند.

قبول دارید که موضوع نگران کننده دیگر برای هواداران بحث نقل و انتقالات است؟

قطعاً ما تیمی قوی تر از قبل را خواهیم بست. کادر فنی استقلال حتماً درباره نفرات موردنظرش برنامه ریزی کرده و با درایت اعضای هیئت مدیره و شخص آقای آجرلو یک تیم خوب برای سال آینده بسته خواهد شد.

در این ارتباط تامین اعتبار شده؟

قطعاً! از این بابت هیچ مشکلی برای ورود به فصل نقل و انتقالات نداریم. پول به اندازه کافی هست و همانطور که گفتم با مدیریت خوب آقای آجرلو آنچنان که که در فصل تازه به پایان رسیده با کمترین مشکلات لیگ را تمام کردیم، فصل بعد هم با همین شرایط وارد لیگ بیست و دوم برتر خواهیم شد. این بر خلاف فصل‌های گذشته است که استقلال همواره با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کرد

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم