جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   شک ندارم مجیدی به خاطر پول از استقلال رفت

شک ندارم مجیدی به خاطر پول از استقلال رفت

  • 15:12
  • کد خبر :1406

تا ۱۰۰ سال دیگر می‌گویم سرمربی تیم باید خارجی باشد/ هواداران به فرهاد برای قهرمانی کمک کردند اما...

پیشکسوت استقلال گفت: ما اصلا نمی دانیم در این باشگاه کمیته فنی داریم یا نه. الان هم که چیزی نشده به دنبال این هستند که استراماچونی بیاید یا جواد نکونام.

حسن روشن سرمربی استقلال درباره جدایی فرهاد مجیدی و وضعیت امروزی تیم، مصاحبه‌ای انجام داد که در ادامه می‌خوانید:

*من از چند ماه پیش می دانستم که فرهاد مجیدی می خواهد از استقلال برود. شروط هایی وجود داشت که آنجا برود. حالا که تیم قهرمان شده است به راحتی به آنجا می رود اما اینجا مشکل ساز شده است. استقلال امسال وضعیت خیلی خطرناکی دارد. دو فاکتور مدنظر است: یکی عادت و دیگری حرفه ای بودن.

*هوادارانی که به او کمک کردند قهرمان شود الان دست خالی هستند. در مورد جدایی های مجیدی باید دید قراردادهایی که با او امضا شده چگونه بوده است. قطعا او برای پول جدا شده است و شاید خودش بگوید که برای حرفه ای شدن چنین کاری کرده اما به غیر از پول گرفتن چیزی از حرفه ای بودن از این رفتارها دیده نمی شود.

*قرارداد با او سه ساله بود. ما از رونالدو و مسی بزرگتر در این فوتبال داریم؟ قطعا نه، هر کدام از آنها قراردادی امضا کردند تمام تماشاگران به صورت شفاف از آن باخبر شدند. یعنی رونالدو بعد از دو هفته که با رونالدو قرارداد بسته بود، از فروش پیراهنش درآمدی که برای خریدش صرف شده بود به دست آمد. مردم به خاطر اینکه باشگاه رو به راه شود، کمک حال شدند. حالا اینجا همه چیز برعکس است. ما اصلا نمی دانیم در این باشگاه کمیته فنی داریم یا نه. الان هم که چیزی نشده به دنبال این هستند که استراماچونی بیاید یا جواد نکونام.

شک ندارم مجیدی به خاطر پول از استقلال رفت/ تا ۱۰۰ سال دیگر می گویم سرمربی تیم باید خارجی باشد

*تا صد سال دیگر می گویم که سرمربی باید خارجی باشد. البته سرمربی خارجی‌ای که کنار آن مربی ایرانی باشد. الان دوران فوتبال البته با زمان ما خیلی فرق کرده است. یک سرمربی که ایده های جدید دارد با نامدار بودن متفاوت است. به نظرم اول از همه باید کمیته فنی، حقوقی، انضباطی و مالی تشکیل شود تا باشگاه نظام درستی داشته باشد.

*در حال حاضر باید از پایه همه چیز درست شود. قرار است همه پیشکسوتان کنار هم جمع شویم. همه باید دور هم و دور یک میز باشیم. به مدیران باشگاه گفتم که باید پیشکسوتان را کنار هم بگذاریم. از یک نفر که تنها یک بازی برای تیم داشته تا به بالا همه باید به این باشگاه کمک کنند. البته باید احترام بین همه سطوح مشخص باشد تا تیم در مسیر موفقیت بماند.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم