جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   استقلال با کدام مربی خارجی مذاکره کرده است؟

استقلال با کدام مربی خارجی مذاکره کرده است؟

  • 17:58
  • کد خبر :1414

در حالی که بیشتر هواداران استقلال خواستار حضور مربی خارجی به جای فرهاد مجیدی هستند، اما از مذاکرات احتمالی این باشگاه با مربیان خارجی هیچ اطلاعی در دست نیست.

از مدتها قبل بحث حضور مربی خارجی در استقلال مطرح است اما در این زمینه هیچ اتفاق خاصی رخ نداده و البته اطلاع رسانی باشگاه هم چیزی در حد صفر است. با این حال پیگیری‌های ما نشان می‌دهد که همچنان گزینه اصلی استقلالی‌ها جواد نکونام است و شاید اگر او نیاید سراغ گزینه‌های خارجی بروند.

تا امروز استقلال به صورت رسمی با هیچ مربی خارجی مذاکره نکرده و اگر هم مذاکره ای در کار بوده (که بعید می‌دانیم) کاملا محرمانه بوده اما باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. استراماچونی که صراحتا گفته با الغرافه قطر قرارداد دارد و اگر او را می‌خواهند باید با سران این باشگاه مذاکره کنند. با لوچسکو هم که هیچ مذاکره‌ای انجام نشده و در مورد مربیان ترکیه‌ای هم فقط شایعاتی شنیده شده که خیلی موثق نیست.

به طور کلی در استقلال همه چیز سکرت است و البته هواداران هم از همه جا بی خبرند و اخبار تیم را از طریق رسانه‌ها دنبال می‌کنند. رسانه‌هایی که خودشان چون هیچ مسئولی را پاسخگو نمی‌بینند، دچار مشکل شده اند.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم