جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   ناراحتی اعضای هیئت مدیره از آجورلو/اختلاف در ساختمان باشگاه استقلال بالا گرفت؛ 

ناراحتی اعضای هیئت مدیره از آجورلو/اختلاف در ساختمان باشگاه استقلال بالا گرفت؛ 

  • 17:38
  • کد خبر :1455

اخبار روز باشگاه استقلال 

استقلال ایرانم دات آی آر باشگاه استقلال پس از انتخاب ریکاردو ساپینتو به دنبال جذب نفراتی در بازار نقل‌وانتقالات است اما مدیران باشگاه هنوز موفلق به جذب بازیکن خاصی نشده‌اند. در شرایطی که سال گذشته کمتر از دل این باشگاه حواشی بوجود آمد اما خبرهایی رسیده که اعضای هیئت مدیره استقلال از اقدامات مصطفی آجولو مدیرعامل این باشگاه ناراحت هستند.

🔹استارت ناراحتی برخی از اعضای هیئت مدیره از آجورلو از جدایی فرهاد مجیدی آغاز شد و آنها اعتقاد داشتند چطور در جریان این موضوع قرار نگرفته‌اند. اعضای هیئت مدیره با جدایی مجیدی مخالفت کردند و گفتند اگر قرار است جدا شود باید طبق قراردادش غرامت بدهد اما آجورلو از آنها می‌خواهد وارد چالش نشوند تا هم استقلال وارد حاشیه نشود و هم زمان از دست نرود.

🔹در ادامه، وضعیت نقل‌وانتقالات استقلال حتی پس از انتخاب ریکاردو ساپینتو بحرانی پیش رفت، تا جایی برخی از اعضای هیئت مدیره در رسانه‌ها صحبت‌های مختلفی می‌کنند تا بگویند در جریان هیچ موضوعی نیستند و افراد دیگری کارها را پیش می‌برند. یک نفر از اعضای هیئت مدیره نیز از کنایه‌های آجورلو بی‌نصیب نمانده و قرار است پس از نقل‌وانتقالات صحبت‌های جنجالی انجام دهد‌.

🔹پس از این موضوع، آجورلو برادرزاده خودش را مامور مذاکره با مربی خارجی کرد. هر روز خبرهای ضد و نقیضی از درون باشگاه منتشر می‌شد که باعث ناراحتی اعضای هیئت مدیره شد. آنها از روند مذاکرات خبر نداشتند و بر این باور بودند که چرا آجورلو به عنوان مدیرعامل آنها را در جریان مذاکرات نمی‌گذارد.

مشکلات استقلال در نقل‌وانتقالات هر سال فوتبالی

از این جماعت هرکاری بر میاد 

پ ن :دعوای زرگری هيئت مديره با آجورلو تا این نیمچه وقت واسه خرید بازیکن از دست بره و هوادارا راضی به تمدید بازیکنان فصل پیش باشن

هرچند تو استقلال هم بازیکنی که قرارداد داشته باشه چه نداشته باشه راحت میتونن جدا بشن

اون از فرهاد که با وجود داشتن قرار داد رفت یا قایدی پارسال رفت یا الهیار که همه قرارداد داشتند رفتند و حالا نوبت به حسین زاده رسیده که با وجود داشتن قرارداد میتونه بره

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم