جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   بسته خبری باشگاه استقلال /هشتم مرداد 1401

بسته خبری باشگاه استقلال /هشتم مرداد 1401

  • 12:11
  • کد خبر :1462

زمان بازگشت ساپینتو به استقلال مشخص شد

🔹سرمربی پرتغالی تیم فوتبال استقلال تهران که بعد از امضای قرارداد با این تیم به کشورش سفر کرده بود به احتمال زیاد اواسط هفته آینده در تهران خواهد بود.

استقبال انگلیسی‌ها از انتقال قطعی اللهیار، استقلال در انتظار ۵۰۰ هزار یورو؟

🔸صیادمنش با مبلغی که گفته می‌شود حدود 2,5 میلیون یورو است به‌عنوان یکی از بازیکنان هال‌سیتی برای فصل جدید لیگ چمپیونشیپ انگلیس تمرینات خود را با این باشگاه آغاز کرده است و البته براساس آنچه که قبلا گفته شده قرار است 20 درصد از این مبلغ براساس توافقی که در زمان جدایی‌اش از استقلال در قراردادش با فنرباغچه نوشته شده است به آبی‌ها برسد که حدود 500 هزار یورو خواهد بود که رقم قابل‌توجهی در این شرایط نقل‌وانتقالاتی برای این باشگاه خواهد بود.

خادم‌پور: می‌توانم هم مدافع باشم هم هافبک، قرارداد دارم و علاقه‌مندم برای استقلال بازی کنم

🔹من به‌صورت قرضی به نفت مسجدسلیمان رفتم اما جالب اینکه همه فکر می‌کنند من قطعی رفته‌ام و رضایتم دست خودم است اما من قبل از اینکه به نفت بروم، قرارداد قبلی‌ام با باشگاه استقلال فسخ شد و یک قرارداد جدید دوساله امضا کردیم.

🔹من با استقلال قرارداد دارم و به تمرینات می‌روم تا سرمربی جدید از نزدیک عملکردم را ببیند. در دفاع وسط و هافبک دفاعی می‌توانم بازی کنم و سال گذشته هم بیشتر در مرکز زمین به میدان رفتم. امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد به صلاحم باشد.

ادامه توجه به بازیکنان پایه در استقلال/باقری به جمع شاگردان ساپینتو اضافه می‌شود 

🔹در ادامه استفاده از بازیکنان جوان و آینده دار قرار است با نظر ساپینتو، عرفان باقری بازیکن 18 ساله آکادمی استقلال نیز به تیم بزرگسالان اضافه شود.

🔹بنابر قوانین فوتبال کشورمان، هر تیم 20 سهمیه رده سنی آزاد(بزرگسال)، 4 سهمیه زیر 25 سال(بازیکنانی که از فصول قبل در آن تیم حضور داشته‌اند)، 9 سهمیه زیر 23 سال و 15 سهمیه زیر 21 سال دارد. نکته قابل توجه این است که باشگاه‌ها در مورد بازیکنان زیر 21 سال می‌توانند بدون محدودیت زمانیِ فصل نقل و انتقالاتی، آن‌ها را به تیم اصلی اضافه کنند.

آرمان رمضانی مهاجم آبی پوشان: استقلال به سر و صدا نیاز ندارد/ ذخیره طلایی؟ امسال بیشتر بازی می کنم

🔹پوشیدن پیراهن استقلال یک افتخار بزرگ برای من محسوب می شود و اگرچه تمدید قراردادم کمی طول کشید اما بعد از تماس باشگاه به جلسه رفتم و قراردادم را 2 فصل دیگر تمدید کردم.

🔹من همیشه با قلبم برای استقلال بازی کردم. چه یک دقیقه و چه 90 دقیقه هر زمانی در زمین بودم سعی کردم تلاش کنم و در ادامه هم همین شرایط را خواهم داشت.اینکه می گویند ذخیره طلایی شاید فصل گذشته این مدلی بوده اما در کل دنبال فرصت هستم که در هر لحظه کارم را انجام بدهم.

🔹ما تیمی هستیم که قهرمان لیگ شدیم و نفرات خیلی خوبی داریم. من کاری به تیم های دیگر ندارم، شما شک نکیند اگر 4-5 بازیکن خوب بگیریم تیمی قوی تر از فصل گذشته خواهیم شد. 

🔹ژستد انسان خیلی خوبی بود. او یک بازیکن با رزومه بود که به فوتبال کشورمان آمد. یک گل مهم برای استقلال در دربی زد و جدای از فوتبال، انسانی با شخصیت بود. 

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم