جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   مهدی‌ پور: مشکلی بین‌ من و یزدانی و دانشگر نیست/ سوتفاهم شده بود

مهدی‌ پور: مشکلی بین‌ من و یزدانی و دانشگر نیست/ سوتفاهم شده بود

  • 0:06
  • کد خبر :1459

✜ هواداران گل دربی دانشگر را از یاد نبرند.

🔹مهدی پور درباره استوری و واکنش سیاوش یزدانی گفت: حقیقتا چیزی که بود یک سوتفاهم پیش آمد. بین ما و محمد و سیاوش می دانیم چیز دیگری است اما سوتفاهم پیش آمد. یک استوری گذاشتم ولی جوی علیه محمد به وجود آمد که استوری من اصلا منظورم او نبود از 10 سالگی با هم دوست هستیم و چیزی که گفتم ربطی به او نداشت. من درمورد خودم صحبت کردم و خودم پیشنهاد خارجی داشتم و چیزی نیست که سیاه بازی کنم یا بازارگرمی کنم که نیازی به این مساله ندارم.

🔹یک پیشنهادی رسیده بود که هم من و باشگاه در جریان بودیم ولی چیزی که بود می خواستم بمانم و کمک کنم. خیلی ناراحت شدم که جوی علیه دانشگر راه افتاد. خواهش دارم از هواداران. دانشگر برای باشگاه زحمت کشیده و خیلی روزهای خوبی برای تیم ساخته است. به نظرم هواداران ما تکل های محمد و گل محمد در دربی را به یاد بیاورند. باید قدردان محمد باشیم که کنار هم بازی کردیم و هم هواداران.

🔹بازیکن استقلال درمورد اینکه با یزدانی و دانشگر در این باره صحبت کرده یا خیر، گفت: با یزدانی هم صحبت کردیم. سال گذشته با دانشگر و یزدانی با هم بودیم و خیلی رفیق هستیم و رمز موفقیت ما یکدلی و رفاقت بوده است. سیاوش گفت که منظورش من نبودم و حقیقتا از استوری من شروع شده ولی چیزی که هست اصلا موقعی که استوری را می گذاشتم محمد در ذهنم نبود. درباره خودم استوری گذاشتم و نظر دادم و از هواداران می خواهم بابت زحماتی که محمد کشید قدردان او باشند. دیشب دیروقت با هم صحبت کردیم و هیچ مشکلی بین ما نیست. به سیاوش گفتم که قبلش صحبت کردیم و دیشب تا دیروقت صحبت کردیم و بین ما سه تا مشکلی خاصی نیفتاده است و مشکلی نیست.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم