جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   صحبت‌های معاون اقتصادی و بهروز سلطانی پیشکسوت پیروزی علیه گل محمدی

صحبت‌های معاون اقتصادی و بهروز سلطانی پیشکسوت پیروزی علیه گل محمدی

  • 23:14
  • کد خبر :1504

🔺خسرویان معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس: گل‌محمدی بهتر است به مسائل فنی بپردازد. وزیر ورزش بیشتر از آبی‌ها به پرسپولیس خدمت کرده.

🔺رویکرد آقای درویش برای اداره باشگاه همان کمک‌های مالی و اسپانسری است که البته این مسأله در سال‌های قبل نشان داده که برای باشگاه فقط بدهی دارد. او به دنبال انجام کارهای علمی و اقتصادی نیست هر چند که او به حقوق قضایی آشنا است.

🔺با احترام به آقای یحیی گل‌محمدی باید بگویم او باید به مسائل فنی بپردازد. شاید آقای سجادی حرف مرا بشنود و ناراحت شود اما به نظر من وزیر ورزش و جوانان به پرسپولیس بیشتر از استقلال خدمت کرده است هر چند که برای وزیر ورزش پرسپولیس و استقلال فرقی ندارد. 

🔺درباره برداشت پول‌ها و آزادسازی آن باید بگویم که این مسأله یک پروسه حقوقی دارد و اگر باشگاه این کار را انجام ندهد در آینده شرایط سخت خواهد شد. دوره اداره باشگاه با چاکرم، مخلصم گذشته است و نمی‌شود باشگاه را اینطور اداره کرد.

🔺اگر استقلال پولی از بورس برداشت کرده حتماً در چارچوب مسائل قانونی بوده و مدیریت باشگاه پرسپولیس هم می‌توانست این کار را انجام دهد. خرج کردن این پول شرایطی دارد و نباید این مبلغ که حاصل حضور هواداران در بورس بوده برای خرید زمین در کردان و خرید ساختمان هزینه شود. 

▫️بهروز سلطانی، پیشکسوت پرسپولیس: وزن ۴۰ میلیاردتومان از گل‎محمدی بیشتر است/ باقری در پرسپولیس چه کاره است با این قرارداد میلیاردی؟

🔺یحیی گل محمدی چه کار کرده که باید برای سه فصل ۴۰ میلیارد تومان به او پول بدهند؟ ایرادی ندارد، اگر کسی باشد که حقش اینقدر پول باشد مشکلی نیست اما آیا حق یحیی گل محمدی ۴۰ میلیارد تومان پول است؟ اگر ۴۰ میلیارد تومان پول را در یک کفه ترازو بگذارید از وزن یحیی گل محمدی سنگین تر است!

🔺اصلا سوال من این است؛ نقش کریم باقری در کادر فنی پرسپولیس چیست که این چند ساله به او حقوق میلیاردی می دهند؟ ما آخر نفهمیدیم او داد بزن است؟ مبصر است؟ تمرین دهنده است؟ بدنساز است؟ کمک فنی می دهد؟ هیچ کس نمی داند کریم باقری در تیم چه کار می کند! کریم فوتبالیست بزرگی بوده اما آیا کسی می داند لزوم حضورش در کادرفنی پرسپولیس و دریافت حقوق میلیاردی چیست؟

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم