جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   اخبار کوتاه فوتبال ایران /نگرانی از دو دفاع ملی پوش الاهلی قطر

اخبار کوتاه فوتبال ایران /نگرانی از دو دفاع ملی پوش الاهلی قطر

  • 16:13
  • کد خبر :1507

📝بسته خبری فوتبال ایران 

▪️مدیران باشگاه سپاهان پیشنهاد جدید خود را به ایجنت‌گومیس ارائه‌داده و به وی اعلام کردند تا یکشنبه منتظر پاسخ‌گومیس خواهند بود تا درصورت پاسخ منفی بدون اتلاف وقت سراغ گزینه دیگر بروند.

--------------------------

ناکامی زوج خط دفاع تیم ملی در اولین جدال برای الاهلی

🔻حسین کنعانی و شجاع خلیل‌زاده برای اولین با در الاهلی کنار هم در یک بازی دوستانه مقابل هالادس مجارستان بازی کردند اما زوج ایرانی در این بازی ناکام ماندند.

طبق گزارش نشریه «الرایه» قطر الاهلی در این دیدار با نتیجه سنگین 4 بر صفر شکست خورد. دو بازی قبل الاهلی به دلیل بارش باران شدید لغو شده بود.

𝘌𝘚𝘛𝘌𝘎𝘏𝘓𝘈𝘓 𝐼𝑅𝒜𝒩𝒜𝑀.𝐼𝑅

پایان کار کریم انصاری‌فرد با تیم یونانی؟

▪️رسانه های یونانی از قرار گرفتن نام انصاری فرد در لیست خروج باشگاه آ.اک خبر دادند. در جدیدترین خبر در این زمینه سایت «اسپورت داگ» یونان اعلام کرد مهاجم ایرانی به همراه کاروان تیم راهی هلند نشد.

اخبارکوتاه فوتبال ایران 

▪️ستار همدانی: اسکوچیچ باید ۴ ماه پیش برکنار می‌شد.

🔸تیم ملی باید به این حاشیه‌ها پایان بدهد. این حاشیه‌ها است که تیم را نابود و نگرانی را در دل مردم ایجاد می‌کند. دلخوشی مردم به این فوتبال است و نباید اوقات مردم را تلخ کنیم و باید تصمیم‌های درستی بگیریم تا ثبات در تیم ملی ایجاد شود. اگر قرار بود آقای اسکوچیچ عوض شود، باید ۴ ماه پیش عوض می‌شد تا یک مربی خوب انتخاب کنیم تا برنامه‌هایش را پیاده کند اما این اتفاق رخ نداده است و این مسائل از بی‌برنامگی‌های فوتبال ماست.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم