جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   ساکت: توانستیم تبلیغات ناجوانمردانه علیه مردم و امنیت کشور را بشکنیم.

ساکت: توانستیم تبلیغات ناجوانمردانه علیه مردم و امنیت کشور را بشکنیم.

  • 16:07
  • کد خبر :1525

🔸بر اساس درخواست سرمربی با بازیکنانی در حال مذاکره هستیم که ممکن است اسامی مطرح شده در لیست ما باشند یا نباشند اما فقط وقتی قطعی شود، تست‌های پزشکی و کارهای قراردادی انجام شود رسما اعلام می‌کنیم. در غیر این صورت، در مورد آن صحبت نمی‌کنیم. کارمان را به دور از هیجان و بر منطق کادرفنی پیش می‌بریم. اگر کادرفنی نیاز داشته باشد تلاش می‌کنیم تمام سهمیه‌های بازیکن خارجی را پر کنیم.

🔸نه بمب گذار هستم و نه به این جملات اعتقاد دارم. ما بر اساس نیازهای کادرفنی بازیکن جذب می‌کنیم. تلاشمان این است که کمترین رفتار هیجانی را داشته باشیم. کارمان را منطقی و بر اساس نظرات فنی سرمربی و همکارانش جلو می‌بریم

🔸ما رزومه 143 مربی را بر پایه کشورهای اسپانیا، پرتغال، برزیل، ایتالیا، آلمان و کروواسی بررسی کردیم. درنهایت به 23 گزینه رسیدیم. بعد از پیگیری‌هایی که بعضا تا ساعت 3 بامداد هم طول می‌کشید توانستیم به این نقطه برسیم.

خوشحالم که توانستیم تبلیغات ناجوانمردانه علیه مردم و امنیت کشور ایران را بشکنیم. یکی ازچالش‌های مهم جذب مربی و بازیکن خارجی، تازیانه ناجوانمردانه تبلیغات مسمومی است که توسط خودفروختگان خارج نشین یا دشمنان بیگانه مطرح می‌شوند. آن‌ها تلاش می‌کنند تصویر نادرستی از کشور ایران نشان بدهند و خوشحالم امروز سرمربی سپاهان به عنوان یک چهره بین المللی، واقعیت‌های ایران را می‌بیند و مطرح می‌کند.

بخش دیگر فعالیت ما، ارتباطات بین‌المللی است که ایجاد و باعث رفت و آمدهای زیاد شده به طوریکه الان با بیش از 12 باشگاه در سراسر دنیا قرارداد خواهرخواندگی داریم. ارتباطات و مراودات ورزشی و فرهنگی خوبی با باشگاه زنیت روسیه داریم. در عراق، ارمنستان، ژاپن، آرژانتین و... ارتباطات خوبی ایجاد کرده‌ایم که همه برای توسعه ورزش است

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم