جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   اخبار اختصاصی ز باشگاه استقلال / دوم مرداد 1401

اخبار اختصاصی ز باشگاه استقلال / دوم مرداد 1401

  • 18:24
  • کد خبر :1531

مسابقه استقلال و الوکره لغو شد

🔹با توجه به مسابقه روز گذشته استقلال مقابل کاراگومروک ترکیه، جلوگیری از خستگی مضاعف بازیکنانی که در این مسابقه پر فشار حضور داشتند، تمرینات انفرادی بازیکنانی مثل عارف غلامی و کاوه رضایی و تنها یک جلسه تمرین حسین مرادمند با تیم، کادر فنی استقلال ترجیح داد آبی پوشان مقابل حریف قطری خود به میدان نروند.

🔹این تصمیم به اطلاع تیم الوکره هم رسیده و بازیکنان استقلال عصر امروز یک جلسه تمرین به جای بازی دوستانه خواهند داشت.

اخبار اختصاصی باشگاه استقلال 

اردوی ترکیه استقلال 48 ساعت دیگر تمدید شد

🔹استقلال در شرایطی از روز یکشنبه هفته گذشته در ترکیه اردو زده است که قرار بود آبی ها 9 روز تمرین کنند و بعد از آن راهی ایران شوند.

🔹با این حال شنیدیم با درخواست ریکاردو ساپینتو و موافقت مدیران استقلال مدت زمان اردوی ترکیه 48 ساعت دیگر تمدید شده و آبی ها روز جمعه به تهران برخواهند گشت.

گام بلند استقلال برای ورود به حوزه زنان

🔹باشگاه استقلال در صدد خرید امتیاز لیگ برتری در فوتبال و فوتسال زنان است و این اتفاق با انصراف تیم‌های حاضر در مسابقات ، چندان دور از ذهن نیست

🔹لیلا سادات محمدیان معاون منتخب مصطفی آجرلو در بخش زنان باشگاه استقلال، در صدد خرید امتیاز تیم‌های لیگ برتری فوتبال و فوتسال برآمده است

.

مهاجم جدید استقلال سرباز نخواهد شد

🔹سجاد شهباززاده بازیکنی است که از روزی که با استقلال قرارداد امضا کرد شایعاتی در مورد خدمت سربازی اش به وجود آمده است و عده ای بر این باور هستند که او از معافیت تحصیلی اش استفاده کرده و باید لیگ بیست و دوم برای یک تیم نظامی بازی کند.

بهر حال پیگیری ها نشان میدهد باشگاه استقلال قبل از عقد قرارداد وضعیت شهباززاده را از سازمان نظام وظیفه استعلام گرفته بود و به همین دلیل این بازیکن مشکلی از نظر خدمت سربازی ندارد.

🔹با این شرایط بعید است سجاد شهباززاده مشکلی برای حضور در باشگاه استقلال داشته باشد چون قبلا درباره این بازیکن استعلام های لازم گرفته شده است.

بسته شدن پرونده نقل و انتقالات با 3 احتمال

۱- خرید محمد نادری و تغییر پست جعفر سلمانی

۲- معاوضه رضاوند و کوشکی

۳- خرید بازیساز خارجی

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم