جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   بسته خبری / اخبار و حواشی باشگاه استقلال در 23 مرداد 1401

بسته خبری / اخبار و حواشی باشگاه استقلال در 23 مرداد 1401

  • 15:49
  • کد خبر :1661

#استقلال_ایرانم 

سیاوش یزدانی کارت معافیت خدمت سربازی گرفت

🔹سیاوش یزدانی، بازیکن استقلال کارت معافیت از خدمت سربازی را دریافت کرد تا بدین ترتیب دوران خدمت او در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به پایان برسد.

🔹یزدانی درحالی موفق به دریافت کارت معافیت خدمت سربازی شده است که همبازی او یعنی محمدحسین مرادمند پیش از شروع تمرینات پیش فصل موفق شد با استفاده از همین روش (کفالت) به استقلال بازگردد و در تمرینات حضور پیدا کند.

اقدام باشگاه استقلال برای صدور ITC محمد محبی

🔹باشگاه استقلال برای صدور مجوز استفاده از محمد محبی در لیگ برتر فوتبال، اقدامات لازم برای اخذ ITC این بازیکن را انجام داده است.

🔹بازیکن فصل گذشته سانتاکلارا پرتغال با قراردادی قرضی بدون بند خرید به استقلال ملحق شده است و برای بکارگیری او توسط ریکاردو ساپینتو به مجوز رسمی لازم است.

اعتراض رسمی استقلال به قضاوت بیژن حیدری در دیدار مقابل سپاهان 

🔹باشگاه استقلال صبح امروز (یکشنبه) طی نامه‌ای رسمی به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، اعتراض خود را نسبت به داوری مصاف این تیم مقابل سپاهان اعلام کرد.

🔹در این نامه باشگاه استقلال با اشاره به اشتباهات تاثیرگذار بیژن حیدری، از جمله اعلام نکردن پنالتی به سود استقلال و اعلام خطای بی مورد از سوی جعفر سلمانی بر روی مظاهری، خواهان تکرار نشدن این گونه اشتباهات و دقت بیشتر در نحوه چینش داوران شده است.

🔹در پایان این نامه همچنین باشگاه استقلال خواهان برخورد قانونی با بیژن حیدری شده است.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم