جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   شلوغ کاری هلال احمر / ناگفته ها از اصل ماجرا

شلوغ کاری هلال احمر / ناگفته ها از اصل ماجرا

  • 13:42
  • کد خبر :1666

رییس جمعیت هلال احمر در نامه ای به وزیر ورزش و جوانان، رفتار سرمربی استقلال با تیم امدادی حاضر در ورزشگاه انزلی را محکوم کرد.

🔸جمعیت هلال احمر اعلام کرد: کارکنان جمعیت هلال احمر که در شرایط سخت همواره در کنار مردم حضور داشته و خدمات ارزنده‌ای به شهروندان ارائه داده‌اند امروز در محل ورزشگاه فوتبال دیدار ملوان بندر انزلی و استقلال تهران مورد هجوم سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران قرار گرفتند که این حرکتی ناشایست بوده و باید از سوی مراجع ذی‌صلاح تحت پیگیری قرار گیرد.

اما روایت یک شاهد عینی از اتفاقات دیروز ورزشگاه انزلی:

ادامه مطلب 👇

🔹واقعیت این است که نیروهای هلال احمر کنار زمین اهل گیلان بودند و طرفداری ملوان را می کردند. آنها که جایگاهشان دقیقا کنار نیمکت استقلال بود، با هر لحظه ای واکنش های خاص داشتند و بعد از گل هم با مشت های گره کرده به سمت ریکاردو ساپینتو که روی خود را سمت نیمکت برگردانده بود، شادی کردند. واکنش‌های این عزیزان از اول بازی روی اعصاب ساپینتو رفته بود و بعد که گل ملوان به ثمر رسید، او عصبانیتش دو چندان شد و با دیدن خوشحالی نیروهای هلال احمر نتوانست خودش را کنترل کند.

🔹اگرچه ریکاردو ساپینتو در کنار زمین به هیچ عنوان قابل توجیه نیست اما باید مسائل دیگری را نیز در رخ دادن این ماجرا در نظر بگیریم. مهم ترین مساله جایگاه قرار گرفتن نیروهای هلال احمر کنار زمین است. معمولا در همه بازی ها افرادی که برانکارد را حمل می کنند در گوشه ای از کنار زمین قرار می گیرند که کمترین ارتباط را با نیمکت ها داشته باشند اما در انزلی آنها درست کنار نیمکت استقلال بودند که شاید اگر این طور نبود، هرگز شاهد چنین جنجالی نمی شدیم/

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم