جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   بسته خبری فوتبال ایران استقلال ایرانم 31 مرداد 1401

بسته خبری فوتبال ایران استقلال ایرانم 31 مرداد 1401

  • 10:18
  • کد خبر :1673

حضور قطعی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا در فصل بعد

با اعلام، بهمنی مدیرروابط عمومی‌ سازمان لیگ، بازی پنجشنبه دو تیم استقلال - مس کرمان با حضور بانوان برگزار خواهد شد.

آخرن بمب آجورلو برای استقلال؛ اقدام آبی‌ها برای نهایی کردن ۲ انتقال همزمان

دیروز آخرین فرصت نقل و انتقالاتی لیگ برتر بود و آبی ها در نهایت موفق نشدند تا نام ارسلان مطهری را از لیست خارج کنند. به این ترتیب برای اضافه شدن نام کاوه رضایی استقلال باید نام این بازیکن و یا یک بازیکن دیگر را از لیست خط بزنند. 

 

این در حالی است که گفته می شود ساپینتو همچنان به دنبال جذب یک بازیکن در خط میانی است و گزینه آبی ها کسی نیست به جز سعید عزت اللهی. در صورتیکه زمینه جدایی این بازیکن از باشگاه وایله دانمارک و آزاد شدن او فراهم شود، ممکن است آبی‌ها با عزیز بک آمانوف که به عنوان سومین گزینه لیست خروجی معرفی شده نیز خداحافظی کنند.

اتفاق غیرمنتظره؛ بازیکن مازاد استقلال فسخ نکرد/ ستاره جدید آبی ها بیرون از لیست ماند

با بازگشت یزدانی، مرادمند، قایدی و همچنین جذب محبی، فهرست بزرگسالان استقلال از سقف تعیین شده نیز گذشت. هر تیم لیگ برتری قادر به ثبت نام 20 بازیکن بزرگسال است اما با حضور بازیکنان نامبرده و همچنین کاوه رضایی، این فهرست به عدد 22 رسید.

در این میان محمد حسینی از استقلال جدا شد و به تراکتور پیوست و اکنون آبی‌ها برای اینکه قادر به ثبت نام کاوه رضایی در فهرست خود باشند، نیازمند خروج یک نام دیگر بودند. گزینه‌ای که به نظر می‌رسید ارسلان مطهری باشد و انتظار می‌رفت او تا پیش از ساعت 24 روز یک‌شنبه، قرارداد خود را با استقلال فسخ کند.

با این حال مطهری و مدیران استقلال در مذاکرات مستقیم به توافق نرسیدند و اکنون آبی‌ها 20 بازیکن بزرگسال را در اختیار دارند و هیچ جای خالی برای کاوه رضایی وجود ندارد.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم