جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   اخبار کوتاه لیگ برتر ایران فصل 1401_1402 1 شهریور 1401

اخبار کوتاه لیگ برتر ایران فصل 1401_1402 1 شهریور 1401

  • 20:24
  • کد خبر :1674

تغییر ساعت ۴ مسابقه از هفته سوم تغییر کرد

.

سرپرست باشگاه تراکتور: با سعید عزت اللهی و کریم انصاری‌فرد مذاکره کردیم اما می‌خواهند در اروپا بازی کنند. تا لحظه آخر پیگیر جذب امیر مطهری بودیم.

خطیر از هیات مدیره تراکتور کنار گذاشته شد.

◽امروز کانال رسمی باشگاه تراکتور در خبری از اعضای جدید هیات مدیره این باشگاه رونمایی کرد که در اقدامی قابل توجه نامی از علی خطیر در این اسامی نیست. عضو هیات مدیره جنجالی باشگاه تراکتور که پیش از این در باشگاه استقلال حواشی زیادی داشت، در بین نفرات جدید تراکتور نیست که نشان می دهد این باشگاه تصمیم به برکناری وی گرفته است. 

 

🔺در خبر تراکتور آمده است؛ اعضای هیأت مدیره باشگاه طی هفته جاری با تشکیل جلسه‌ای عملکرد تیم در نقل و انتقالات را بررسی کرده و برای تأمین خواسته‌‌های سرمربی، تکمیل زیرساخت‌های مجموعه ورزشی، فعالیت‌های آکادمی و در مجموع به منظور حضور پُرقدرت تیم در مسابقات برنامه ریزی خواهند کرد.

 

🔺گفتنی است، عباس الیاسی، غلامرضا صادقیان، محمد جنگجو، منصور رستگارپور و ایوب بهتاج به عنوان اعضای هیات مدیره در این جلسه حاضر خواهند بود.

غیبت ادامه‌دار ریکانی در ترکیب صنعت‌نفت

▪️طالب ریکانی کاپیتان محبوب و تاثیرگذار صنعت نفت آبادان در دو بازی ابتدایی فصل جایی در لیست شاگردان رضا پرکاس نداشته است. غیبت او طی دو بازی ابتدایی فصل شایعاتی را درباره او و مشکلات احتمالی‌اش با این تیم شکل داده است.

▪️مدیران صنعت نفت آبادان و اعضای کادرفنی این تیم البته مدعی هستند که ریکانی به دلیل مصدومیت در لیست طلایی‌پوشان حضور نداشته است و باید دید در دیدارهای آتی شرایط به چه شکل خواهد بود.

فولاد امروز از آخرین خریدش رونمایی می کند؟

🔼باشگاه فولاد خوزستان در آخرین روز نقل و انتقالات که یکشنبه شب بود یک خرید جدید انجام داد اما هنوز از این خرید خود به طور رسمی رونمایی نکرده است. این باشگاه در آخرین روز نقل و انتقالات یونس دلفی بازیکن فصل گذشته گوریتسای لیگ کرواسی را جذب کرد.

🔼کارهای مربوط به ثبت قرارداد این بازیکن در روز آخر انجام شده اما به دلیل یکسری کارهای اداری باشگاه فولاد هنوز این بازیکن به طور رسمی رونمایی نکرده و ظاهرا قرار است امروز به طور رسمی وی معرفی شود

◽ایزد سیف‌الله‌پور مدیرعامل نساجی در اعتراض به آماده نشدن ورزشگاه وطنی، از سمت خود استعفا داد

◽دیدار آلومینیوم و پرسپولیس بدون حضور تماشاگران برگزار میشود. آلومینیوم یک جلسله محرومیت دارد و این محرومیت مقابل پرسپولیس اعمال شده است.

#اخبار_کوتاه

تمیروف پس از فسخ قرارداد: پرسپولیس بهترین تیم است و انشالله قهرمانی می‌شود/ به پیکان نخواهم رفت.

 

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم