جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   تصاویر بانوان استقلالی و صحبتهای بازیکنا پس از بازی با مس

تصاویر بانوان استقلالی و صحبتهای بازیکنا پس از بازی با مس

  • 23:35
  • کد خبر :1680

تصاویر بانوان استقلالی در بازی استقلال با مس کرمان 

بانوان استقلالی رسانه خبری استقلال ایرانم  


ساپینتو در نشست خبری بعد از بازی با مس کرمان شرکت نکرد 

صحبت های تند مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال در نشست خبری بعد از بازی استقلال و مس کرمان

این چه مدل بستن لنز دوربین‌ها بود؟

این مدل پخش بازی بی احترامی به هوادار است؛

 در صورت حضور دوربین‌های تلویزیونی و عدم پرداخت حق پخش، کنفرانس سرمربی استقلال برگزار نمی‌شود

کانال خبری استقلال ایرانم 

◀️ گزیده صحبت‌های محمد حسین زرندی مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پس از مصاف با مس کرمان:

- همانطور که در جریان هستید و باشگاه استقلال هم چندین بار اعلام کرده، به خاطر مسئله حق پخش بین باشگاه و صدا و سیما، تا زمانی که دوربین‌های تلویزیونی در سالن کنفرانس حضور داشته باشند، آقای ساپینتو به نشست خبری نمی‌آید. آقای آجورلو در فوتبالی که حق پخش پرداخت نمی‌شود، تلاش می‌کنند از سایر مسیرها درآمدزایی ‌کنند اما با مدلی که بازی امروز پخش شد، بی‌احترامی به هواداران استقلال بود و جلوی درآمدزایی به حق باشگاه‌ها گرفته می‌شود. 

- باشگاه سخت تلاش می‌کند تا اسپانسر جذب کند. آیا نمونه دیگری این سبک پخش تلویزیونی در کشور دیگری دیده‌اید؟ این جفا در حق باشگاه استقلال و هوادارانش است. از زمانی که سوت بازی زده شد، هواداران استقلال بابت نوع پخش بازی نگران و ناراضی هستند. این سبک فوتبال پخش کردن و بستن تصاویر دوربین را هیچ کجای دیگر ندیده‌ام.

- دکتر آجورلو قبل از این بازی با آقایان پولادگر، ماجدی و درودگر صحبت کردند، اگر وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال حامی حق باشگاهی با ۳۰-۴۰ میلیون هوادار نباشد، چه کسی می‌خواهد پشت باشگاه باشد؟

- جدا از ظلمی که در حق باشگاه استقلال می‌شود، این مدل از پخش تلویزیونی کج سلیقگی در حق هواداران استقلال است. امیدوارم این کج سلیقگی برطرف شود چرا که این بی‌احترامی به هواداران استقلال است. این کار چوب لای چرخ فوتبال است.

- ما واقعا نمی‌خواستیم نیمه دوم بازی کنیم چرا که هواداران پیغام‌های زیادی درباره این سبک پخش تلویزیونی برای ما فرستادند. این تصمیم مشترک باشگاه یعنی مدیریت و بازیکنان بود اما به خاطر هوادارانی که منتظر نیمه دوم بودند، ما به زمین آمدیم.

🔹سیدحسین حسینی کاپیتان استقلال اعلام کرد تا زمانی که مشکل باشگاه استقلال با صداوسیما حل نشود، هیچ‌کدام از بازیکنان این تیم با رسانه‌ها صحبت نخواهند کرد

𝗘𝗦𝗧𝗘𝗚𝗛𝗟𝗔𝗟 𝗜𝗥𝗔𝗡𝗔𝗠@

🔹صحبتهای عارف غلامی در پایان بازی استقلال و مس کرمان: امشب زیبایی را در ورزشگاه صدهزار دختر و پسری آزادی دیدم و انشالله این مساله ادامه‌دار باشد

#استقلال_ایرانم 

🔹صحبتهای سجاد شهباززاده مهاجم استقلال در پایان بازی با مس کرمان: اکثر تیمها در ورزشگاه آزادی جلوی ما دفاعی بازی می‌کنند/ قبول ندارم که مهاجمان استقلال با یکدیگر هماهنگ نیستند

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم