جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   اخبار تیم ملی در مصاف با سنگال و اروگوئه

اخبار تیم ملی در مصاف با سنگال و اروگوئه

  • 12:53
  • کد خبر :1708

لیست تیم ملی ایران برای بازی دوستانه مقابل سنگال و اروگوئه اعلام شد

تمام بازیکنان دعوت شده از لیگ برتر ایران به اردوی اتریش از 3 تیم پرسپولیس ، کیسه و شله زرد هستند

🔴 لنگ : 5 نماینده

🔵 استقلال : 3 نماینده

🟡 سپاهان : 3 نماینده

بازیکنان دعوت شده به تیم ملی سنگال در مصاف با ایران 

دیدار ایران مقابل سنگال هم بدون تماشاگر شد.

🔺تیم ملی فوتبال ایران که با حضور مجدد کارلوس کی‌روش دوره تازه‌ای را آغاز کرده است و خود را برای سومین حضور پیاپی در جام جهانی همراه می‌کند، روزهای یکم و پنجم مهر ماه به مصاف تیم‌های ملی اروگوئه و سنگال می‌رود

بازیکنان دعوت شده به تیم ملی اروگوئه در مصاف با ایران 

⚪️ستاره تیم‌ملی اروگوئه دیدار مقابل ایران را از دست داد

🔸تیم ملی فوتبال اروگوئه روز اول مهر ماه در دیداری تدارکاتی در اتریش به مصاف تیم ملی ایران می‌رود. اسامی بازیکنان اروگوئه برای بازی مقابل ایران در حالی اعلام شد که «ادینسون کاوانی» یکی از غایبان سرشناس اروگوئه در لیست این تیم است. این غیبت به حضور کاوانی در تیم والنسیا اسپانیا و توافق او و مربی باشگاه با تیم ملی اروگوئه بر می‌گردد.

🔸جنارو گتوزو سرمربی تیم والنسیا نیز تاکید کرد که این مهاجم در بازی‌های دوستانه ۲۳ و ۲۷ سپتامبر برابر ایران و کانادا برای اروگوئه بازی نخواهد کرد و گفت: کاوانی نمی‌رود و با ما کار خواهد کرد. کاوانی با مربی اروگوئه صحبت کرد که بهترین تصمیم این است که در کنار ما در والنسیا باشد زیرا فکر می‌کرد این بهترین کار است.

🔺این دو دیدار که بخشی از برنامه آماده‌سازی تیم ملی در اردوی وین را تشکیل می‌دهد قرار است پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران برگزار شود.

🔺بر اساس آخرین اطلاعات کسب شده، برگزاری این دو دیدار بدون حضور تماشاگران بدلیل تصمیم مقامات میزبان این دو بازی به منظور حفظ تامین امنیت دو تیم اتخاذ شده است

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم