جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   نشست خبری مربیان استقلال و آلومینیم قبل از مسابقه در هتل آزادی

نشست خبری مربیان استقلال و آلومینیم قبل از مسابقه در هتل آزادی

  • 21:29
  • کد خبر :1737

مشروح صحبت‌های روی ماتا مربی تیم استقلال در کنفرانس خبری پیش از مصاف برابر آلومینیوم به شرح زیر است /

صحبت راجع به بازی؟

انتظار داریم بازی خیلی سختی را داشته باشیم. ۴ هفته است که تیم آلومینیوم نباخته و این تیم خوب بازی می‌کند. ما یک بازی خانگی در پیش داریم و دوست داریم صدرجدول را نگه داریم. یک بازی خوب را فردا شاهد خواهیم بود.

مشکل برابر تیم‌های تدافعی؟

این تنها مشکل استقلال نیست و تیم‌های بزرگ این مشکل را مقابل تیم‌های دفاعی که در زمین خودشان جمع می‌شوند، دارند. این مشکلی نیست و ما روی این‌ها کار کردیم و تیم خودمان را بر حسب این مسائل چیده‌ایم. باید همانطور که قبلا بودیم، پیش برویم، گل بزنیم و بازی را ببریم.

تاثیر برگزاری بازی بعد از رقبا؟ 

این قضیه برای ما فرقی ندارد. ما در هر بازی می‌خواهیم بازی را ببریم و باید کار خود را به درستی انجام دهیم. بعد از اینکه بازی خود را کردیم، به نتایج دیگر نگاه می‌کنیم. هنوز هفته‌های دیگری باقی مانده است و هیچ فشاری روی ما نیست. ما نیاز به سه امتیاز بازی داریم.

نظر ساپینتو درباره زمان دربی؟

کسی به من چیزی نگفته و من هم درباره این مساله اطلاعاتی ندارم.

استقلال -آلومینیم /هفته دهم

کلیک کنیدرحمتی: نتیجه بازی با استقلال را جزئیات مشخص می‌کند 

شرایط خوبی داریم. طبق صحبت‌ها و پیش‌بینی‌هایی که کرده بودیم، بازیکنان شرایط بهتری در هر بازی پیدا می‌کنند. در هفته گذشته شرایط بازی با استقلال را برای‌ بازیکنان توضیح داده‌ایم و سعی می‌کنیم بازی خوب و تماشاگرپسندی انجام دهیم و تمام انرژی‌مان را بگذاریم تا به لطف خدا، همت بازیکنان و انرژی هواداران با امتیاز برگردیم.

وی در مورد اینکه تیمش در 4 دیدار قبلی صاحب دو برد و دو تساوی شده است، تصریح کرد: مطمئناً بازیکنان مصمم هستند این روند را ادامه دهند تا به آن جایگاه اصلی و واقعی‌مان برگردیم. از روز اول این شرایط را می‌دانستیم و تلاش می‌کنیم آن را ادامه دهیم

کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم