جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   👥صفحه ويژه بازی استقلال و هوادار /هفته یازدهم

👥صفحه ويژه بازی استقلال و هوادار /هفته یازدهم

  • 15:20
  • کد خبر :1742

هفته یازدهم 

6 آبان 1401 

برد با ارزش استقلال 

🟣هوادار  0  1  استقلال 🔵

نشست خبری

کانال هواداران استقلال ایرانم 

 مشروح صحبت‌های ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در کنفرانس خبری بعد از بازی با هوادار به شرح زیر است:

بازی؟

به خاطر سه امتیاز خیلی خوشحال هستیم. در نیمه اول بازی در کنترل ما بود. می‌توانستیم حداقل سه گل بزنیم. نیمه دوم حریف ریسک‌های زیادی انجام داد و محکم شروع کرد. تیمشان سرحال شد و سه تعویض انجام دادند. با ارسال توپ‌های مستقیم به روی دروازه برای ما مشکل ایجاد کردند. هوادار خوب جنگید و به خوبی دوید. رفتار خوبی از تیم هوادار دیدم. هوادار کار را برای ما سخت کرده بود. حتی در نیمه دوم هم که خیلی خوب ظاهر نشدیم، در آخر بازی رقابتی شده بود. به تیم هوادار تبریک می‌گویم؛ خوب بازی کردند. به سرمربی هوادار تبریک می‌گویم. هوادار یک تیم جنگنده است و با تمام وجود بازی می‌کند. نیمه دوم برای ما سخت بود اما در کل بازی لیاقت کسب سه امتیاز و پیروزی را داشتیم. 

کارت زرد از داور؟

نمی‌دانم چرا کارت زرد گرفتم؟ این مساله را نفهمیدم. شاید عاشقم هستند و دوستم دارند. با داور اول و چهارم هم صحبت نکردم. با کادرفنی خودم صحبت می‌کردم. این مساله‌ای است که باید بدانم. البته می‌دانم. داشتم با دستیار خودم صحبت می‌کردم. با همه صحبت می‌کردم. نمی‌دانم؛ نباید با کادرفنی خودم صحبت کنم؟ به خاطر این است که کارت زرد گرفتم؟ فکر کنم فقط می‌توانم با خودم صحبت کنم. 

الهامی؟

آقای الهامی مثل من احساسی است. ما ۹۰ دقیقه جنگیدیم و به هم احترام گذاشتیم. این چیزی است که من دوست دارم. هر کسی با احترام از تیم خود دفاع می‌کند. 

تفاوت هوادار با بازی قبل از فصل؟

این یک بازی متفاوت بود. آن بازی مربوط به ابتدای فصل بود. بازی در ابتدای فصل با بازیکنان متفاوتی بود. آن موقع یک بازی دوستانه در ذهن بازیکنان بود. می‌دانستیم که هوادار یک تیم رقابتی است. 

چه کار می‌کردید تا صدرنشین می‌شدید؟

فقط داوری! تا الان باید ۲۸ امتیاز کسب می‌کردیم. باید ۶ امتیاز بیشتر کسب می‌کردیم. لیگ برای همه سخت است. برای ما، سپاهان و پرسپولیس کار سخت است. این شروع کار است. یک سوم فصل را کار کردیم. دو سوم از فصل و کار ما مانده است. قسمت سخت کارمان مانده است. قسمت دوم لیگ برتر سخت‌تر از قسمت اول است. هنوز حرف‌های زیادی برای گفتن داریم. 

ورزشگاه؟ 

قبلا اینجا تمرین کرده بودیم. بدتر بود اما خوب شده بود. امروز چمن خوب بود. فکر می‌کنم زمین امروز وضعیت خوبی داشت. 

حردانی و جلالی؟

به هر دو اعتماد صد درصدی دارم. آن‌ها را دوست دارم. دو دفاع راست و دو دفاع چپ دارم که همه خوب هستند. نمی‌توانم همه را وارد زمین کنم. اعتمادم به همه یکسان است. همه بازی می‌کنند و به تیم هم کمک خواهند کرد. یک فصل بزرگ در پیش داریم. اینطور نیست که اگر بازی نکنند به تیم ملی نمی‌روند. آن‌ها در تیم ملی هستند. اگر بتوانیم بازیکنان بیشتری به تیم ملی بدهیم خوشحال می‌شوم. نه تنها این دو نفر، بلکه همه می‌خواهند بیشتر بازی کنند. 

زمان دربی؟

دوست داشتم الان در دربی بازی کنیم. این یک شگفتی برای من است. دوست داشتم الان بازی می‌کردیم اما این اتفاق رخ نداد. 

ایران در جام جهانی؟

تیم ملی با اسکوچیچ هم خوب کار کرده بود. تیم ملی با کارلوس کی‌روش هم خیلی خوب کار می‌کند. در مقابل دو تیم خیلی قدر بازی کردند. باید بگذارند تیم ملی کار خود را کند و همه به تیم ملی اعتماد به نفس و انرژی مثبت بدهند. 

سوپر جام؟

ما خیلی مثبت فکر می‌کنیم. سوپرجام یک بازی متفاوت است. این یک فینال است. هم برای آن‌ها و هم برای ما سخت خواهد بود. باید سرمان بالا باشد که پیروز شویم. 

امید گل استقلال: ۱/۲۴

امید گل هوادار: ۰/۲۵

شوت استقلال: ۱۴

شوت هوادار: ۴

ساکت الهامی: ساپینتو دیگر نگوید فوتبال ایران اتوبوسی است چون خودش قطاری بازی کرد :)))

🟣ساکت الهامی در نشست خبری: ساپینتو خوش‌قلب‌ترین خارجی ایران است

🔸به تیم خوب استقلال و طرفدارانش تبریک می‌گویم. آرزوی قلبی من این است در آسیا هم موفق شوند. به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم. چون ما باختیم دلیل نمی‌شود که تشکر نکنیم. همه تیم‌ها از اشتباهات داوری سود برده‌اند. سود و ضرر یکسان است.

🔸ساپینتو خوش قلب‌ترین مربی خارجی ایران است. می‌تواند بیاید و کراوات بپوشد و اگر موفق شد یا نشد فرقی نداشته باشد. او برای موفقیت تیمش حرص می‌خورد. اینکه او اینقدر عصبانی می‌شود، ناشی از خوش قلبی او است. خوشحالم مربی‌ای مثل ساپینتو در ایران است. این مساله به جذابیت لیگ ما کمک می‌کند. اگر او را اذیت نکنند او می‌تواند موفق شود. 

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم