جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   صفحه ویزه سوپرجام /نساجی-استقلال فصل 1401_1402

صفحه ویزه سوپرجام /نساجی-استقلال فصل 1401_1402

  • 18:36
  • کد خبر :1745

سوپر جام

فصل 1401/02

چهارشنبه یازدهم آبان 1401

 16:00 🧭

جشن قهرمانی ساپینو با صدای گیتار ارسلان

 استقلال تهران 1 _   0 نساجی مازندران 

گل: ارسلان مطهری   51 

ورزشگاه:ورزشگاه شهید باهنر

 تیم داوری این  دیدار 

 بیژن حیدری به عنوان داور وسط، محمدرضا منصوری و عسگر محمدی به عنوان کمک‌های اول و دوم 

اخبار حواشی این دیدار

استقلال بدون تلفات به دربی رسید

🔹با توجه به اینکه پیش از مسابقه سوپرجام، جنجالی بر سر قانون سازمان لیگ مبنی بر اینکه اگر بازیکنی در این مسابقه کارت قرمز بگیرد، در بازی بعدی لیگ که دربی خواهد بود، محروم می‌شود، استقلال بدون تلفات به مسابقه با پرسپولیس رسید.

🔹استقلال پیش از بازی به سازمان لیگ به خاطر این قانون اعتراض کرد و چنین چیزی را خلاف آیین‌نامه دانست. با اینکه تغییری در نظر سازمان لیگ ایجاد نشده بود ولی به هر جهت در این بازی، استقلال کارت قرمزی دریافت نکرد تا بدون محروم به دیدار با سرخ‌پوشان برسد.

🔹 بعد از پیروزی تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی در سوپرجام فوتبال ایران، دکتر علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور در رختکن این تیم به کادرفنی و بازیکنان کسب این جام را تبریک گفت و از تلاش مجموعه تیم در کسب این موفقیت تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد تا این روند ادامه دار باشد.

در ادامه ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال خطاب به بازیکنان گفت که ما روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم و در چند جبهه جنگیدیم. به همه نشان دادیم که با دل و جان تلاش می‌کنیم و به خاطر کیفیتمان امروز بردیم و باید این روند را ادامه دهیم.

🔵فتح‌الله‌زاده: امروز روز شادی نیست

🔹ما این جام را در کلکسیون کاری‌مان کم داشتیم. خیلی خوشحالم که خدا کمک کرد که من بتوانم این جام را به سایر کاپ‌های باشگاه استقلال اضافه کنم. این قهرمانی را به هواداران تبریک می‌گویم. هواداران ما شایسته این قهرمانی‌ها هستند. امیدوارم از دو جامی که باقی مانده حداقل یک جام را برای استقلال کسب کنیم. به همه اهالی فوتبال تبریک می‌گویم که امروز شاهد یک بازی خوب بودند. تیم نساجی هم تیم خوبی است و مربی خوبی دارد. بازیکنان این تیم هم بسیار تلاش کردند. این جام را به همه هواداران آبی پوش تقدیم می‌کنیم.

🔹به ساپینتو گفتم که تو رکوردشکن بودی و نخستین جام را با تو کسب کردیم. در رختکن دیدم که او درحال گریه بود و اشک شوق می‌ریخت. او را در آغوش گرفتم و گفتم همراه بیا که به بازیکنان پاداش بدهیم. امروز حالت خاصی داریم و نمی‌خواهیم شادی کنیم، چون امروز روز شادی نیست. امیدوارم این جام برای ما خوش یمن باشد و بتوانیم در لیگ برتر هم قهرمان شویم.

پیش بازی:

جواب منفی به درخواست استقلال و نساجی؛ کرمان میزبان سوپرجام شد /ادامه 👇 مطلب

مسئولان سازمان لیگ محل برگزاری مسابقه سوپرجام را اعلام کردند.

به گزارش فوتبال 360، سوپرجام فوتبال ایران قرار است چهارشنبه هفته آینده میان تیم‌های استقلال تهران و نساجی مازندران، به عنوان قهرمانان فصل گذشته لیگ برتر و جام حذفی برگزار شود و در یک هفته گذشته، حواشی زیادی درباره محل برگزاری مسابقه شکل گرفت. تصمیم اولیه مسئولان سازمان لیگ، برگزاری مسابقه فینال در شهر سیرجان و ورزشگاه شهید سلیمانی بود اما اعتراض مدیران 2 باشگاه باعث شد تا خیلی زود مسئولان سازمان لیگ تصمیم خود را وتو کنند!

استقلالی‌ها پیشنهاد برگزاری مسابقه در ورزشگاه آزادی تهران را دادند و در مقابل پیشنهاد مدیران باشگاه نساجی برگزاری دیدار سوپرجام در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بود و نکته جالب‌توجه، پیشنهاد مشترک طرفین برای انجام قرعه‌کشی از سوی سازمان لیگ برای تعیین محل برگزاری مسابقه سوپرجام از میان ورزشگاه‌های آزادی تهران و شهید وطنی قائمشهر بود.

مسئولان سازمان لیگ بعد از بررسی پیشنهاد 2 باشگاه، طرح برگزاری مسابقه سوپرجام در ورزشگاه‌های آزادی تهران و شهید وطنی قائمشهر را رد کرده و امروز با اعلام رسمی روابط عمومی سازمان لیگ، محل برگزاری مسابقه سوپرجام مشخص شد و اتفاق ویژه، برگزاری مسابقه در استان کرمان است!

روابط عمومی سازمان لیگ دقایقی قبل با انتشار خبری ویژه اعلام کرد که تصمیم نهایی برای برگزاری مسابقه سوپرجام در ورزشگاه شهید باهنر کرمان است. در اطلاعیه روابط عمومی سازمان لیگ آمده: «مسابقه سوپرجام فصل 1401-1400 بین دو تیم استقلال قهرمان لیگ برتر و نساجی مازندران قهرمان جام حذفی روز چهارشنبه 11 آبان ساعت 16 در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار خواهد شد».

مدیران 2 باشگاه در مرتبه قبلی نسبت به تصمیم سازمان لیگ برای برگزاری مسابقه سوپرجام در سیرجان از خود واکنش نشان داده بودند و حالا با توجه به اعلام جدید سازمان لیگ و برگزاری مسابقه در شهر کرمان، باید دید واکنش مدیران باشگاه استقلال و مدیران باشگاه نساجی چه خواهد بود و آیا بار دیگر شاهد تغییر تصمیم مسئولان سازمان لیگ خواهیم بود یا مصاف شاگردان ریکاردو سا پینتو و حمید مطهری هفته آینده در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم