جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   ترسناک‌ترین خانه در ایران/عکس

ترسناک‌ترین خانه در ایران/عکس

  • 22:13
  • کد خبر :1878

آیا جراتش را دارید عکس ترسناک ترین خانه در ایران که به آن خانه ارواح می گویند را ببینید/ عکس

آیا ویلای متروکه در کلاردشت با معماری عجیبش خانه ارواح است یا قرار بود یک اثر هنری باشد؟ این خانه ده‌ها نکته عجیب دارد از جمله اینکه هیچ قسمت این خانه با یکدیگر قرینه نیستند. هیچکدام از ده‌ها در و پنجره‌ای که در آن بکار رفته شبیه هم نیستند. دیوارهای آن نیز صاف نیست و وجود حفره‌ای بزرگ در طبقه همکف و قفس آهنی چند متری در طبقه اول این خانه را مرموزتر  کرده است

 مرموز

مقدم یکی از اهالی منطقه از راز این خانه عجیب پرده برمی دارد و می‌گوید: این ویلا یک شبه ساخته نشد و سال‌ها قبل توسط یک فرد که علاقه‌مند به معماری‌های عجیب و غریب بود ساخته شده است. اما دستگاه‌های خدمات رسان به دلیل قرار گرفتن این ملک در عرصه طبیعی و کشاورزی با دادن انشعابات آب و برق و گاز به مالک آن مخالفت کردند و خانه به همان شکل نیمه ساز رها شده است.

وجود یک قفس آهنی سه متر در ۵ متری در طبقه همگف نیز شاید به دلیل قرار دادن ابزارآلات ساخت این ویلا در آن و جلوگیری از سرقت این تجهیزات در هنگام ساخت بوده باشد. پیگیری بیشتر از این ساختمان مرموز نشان می‌دهد این ویلا نه تنها یک شبه توسط موجودات خیالی ساخته نشده است بلکه مالک آن زنده است و قصد بازسازی آن را دارد

تصویر خانه متروکه با معماری خاص

منصوری رئیس شورای روستای کُلُمه (kolomeh) می‌گوید: این ویلا در سال ۱۳۸۳ توسط یک جوان دانشجوی ساکن گرگان که به این سبک معماری علاقه داشت و بر اساس طراحی خودش با مصالح معمولی ساخته شده است.

او همچنین می‌گوید: این فرد بعد از ساخت ویلا آن را به شخص دیگری اهل مشهد که ساکن یکی از کشورهای خارجی است فروخت و مالک جدید نیز می‌خواهد این ویلا را تکمیل کند.

به گفته منصوری این ویلا در زمینی به مساحت ۶۰۰ متر و در سه طبقه ساخته است و قرار بود به عنوان کافه سنتی هم از آن استفاده شود، اما به دلیل نداشتن مجوزهای لازم اجازه تکمیل دریافت نکرد.

رئیس شورای روستای کُلُمه در خصوص اینکه برخی‌ها می‌گویند این ویلا یک شبه ساخته شده است و شب‌ها صداهای عجیب و غریبی از آن شنیده می‌شود نیز گفت:

این ویلا توسط کارگران و استادکاران همین روستا ساخته شده و حضور ارواح در این ویلا بیشتر به طنز شبیه است 

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم