جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   اولین تمرین استقلال و مصاحبه جواد نکونام در روز عجیب حضور لات مشهور و نوچه هایش در تمرین استقلال

اولین تمرین استقلال و مصاحبه جواد نکونام در روز عجیب حضور لات مشهور و نوچه هایش در تمرین استقلال

 • 18:56
 • کد خبر :1921
وزیر ورزش

جناب وزیر شما که بارها با گماشتن مدیران بی لیاقت فقط به دنبال تضعیف ( استقلال ) هستید فقط یه خواهش از شما داریم:

📢جناب وزیر حتما ویدیوی کتک خوردن هوادار استقلال را دیده اید اگر شما به فکر آبروی استقلال نیستید به فکر آبروی ایران یاشید تا در جهان به اینگونه موارد مشهور نشویم

 

در حاشیه تمرین امروز باشگاه استقلال، مدیرعامل آبی‌های پایتخت با یکی از لات‌های سرشناس تهران به گفت‌وگو پرداخت.

عصر امروز انتظارات هواداران استقلال برای شروع تمرینات تیم محبوب‌شان با حضور جواد نکونام به پایان رسید و آبی‌های پایتخت تمرینات آماده‌سازی خود برای فصل جدید فوتبال ایران را آغاز کردند. تمرینی که ابتدا قرار بود روز گذشته آغاز شود، به امروز موکول شد که با جنجال عجیبی همراه بود.

هواداران استقلال که از فعالیت‌های نقل و انتقالاتی کریمی شاکی بودند، علیه مدیریت باشگاه شعار دادند و همین موضوع باعث شد گروهی از لیدرهای تیم به همراه چند اراذل و اوباش سابقه‌دار روی سکوها حاضر شوند و به ضرب و شتم هواداران استقلال پرداختند

در ادامه تصاویری از گپ‌وگفت هانی کُرده و حجت کریمی در رسانه‌ها منتشر شد که نشان‌دهنده ارتباط مدیریت استقلال با این افراد است.

با این حال باید منتظر پاسخ قانع‌کننده باشگاه استقلال در خصوص حضور این افراد معلوم‌الحال در تمرینات باشگاه به هواداران و رسانه‌ها بمانیم

بیشتر بخوانید 

همه استقلالی ها خجالت کشیدند جز حجت کریمی /تصویر بنر تبلیغاتی 

آقای جناب وزیر شما خودت این لات به اصطلاح کشتی گیر را اورده اید پس تا یقه خودتان را نگرفتن و مثل ساپینتو شما را هم دائم الخمر ،معلوم‌الحال و یا ذوان پریش خطالب نکرده اورا عزل کنید  و اما در ادامه مصاحبه جواد نکونام عزیز:

جواد نکونام در حاشیه اولین تمرین تیم فوتبال استقلال، گفت: ابتدا دوست دارم از هواداران تشکر کنم که واقعا از روز اول تا امروز که شروع تمرینات ما است، همیشه لطف داشتند و حمایت کردند. خدا را شکر می‌کنم چنین هواداران خوبی کنار ما هستند که امید و گرما به ما می‌دهند. ان‌شاءالله بدانیم در ادامه راه چه کار سختی داریم و موفق باشیم.

نکونام: هیچ تیمی سقف قرارداد را رعایت نمی‌کند؛ این قانون فقط برای ضربه زدن به استقلال است/ واکنش به احتمال جدایی حسینی؛ راحت و شفاف می‌گویم که...

نکونام: هیچ تیمی سقف قرارداد را رعایت نمی‌کند؛ این قانون فقط برای ضربه زدن به استقلال است/ واکنش به احتمال جدایی حسینی؛ راحت و شفاف می‌گویم که..

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: من نگفتم از نقل و انتقالات استقلال ناراضی هستم.

وی درمورد هدفش با تیم استقلال عنوان کرد: هدف همه تیم‌ها مشخص است و برای گرفتن جام تلاش می‌کنند. امروز کار ما شروع شد و تا روز آخر می‌جنگیم و برای قهرمانی تلاش می‌کنیم.

سرمربی استقلال درمورد احتمال حضور مجید حسینی در این تیم عنوان کرد: اسم بازیکن را نمی‌آورم اما صحبت می‌کنیم تا بتوانیم بازیکنان خوبی بگیریم.

نکونام درمورد این‌که امیدوار است رکوردهای دوران حضور خود در تیم ملی را در استقلال هم تکرار کند زیرا هواداران از او حمایت زیادی داشته‌اند، گفت: روزی که فوتبال ملی را شروع کردم به فکر رکورد نبودم و آن رکوردها در ادامه راه به وجود آمدند. امیدوارم با توجه به برنامه ۲ ساله‌ای که به باشگاه استقلال داده‌ایم بتوانیم بیشترین موفقیت را به دست آورده و هواداران که واقعا مرا شرمنده کردند، خوشحال کنیم.

وی درخصوص این‌که گفته می‌شود از روند نقل و انتقالات استقلال رضایت ندارد، پاسخ داد: نه این‌گونه نیست. راحت و شفاف می‌گویم باید بهترین نقل و انتقالات را داشته باشیم و باید بهترین بازیکنان و نفرات را بگیریم زیرا این هواداران از من و تیم توقع دارند. بهترین بازیکنان و نفرات را باید اینجا جمع کنیم تا در طول فصل بهترین نتایج را بگیریم.

سرمربی استقلال درمورد کمبودهای تیمش توضیح داد: کمبود استقلال در طول راه مشخص می‌شود. ۳۵ روز تا شروع لیگ داریم و این چیزی نیست که بخواهم امروز و در یک دقیقه یا یک ساعت بگویم. در این چند روزی که تا شروع لیگ وقت داریم، باید برنامه‌های خود را یک به یک جلو ببریم.

نکونام درخصوص ورودی‌ها و خروجی‌های استقلال هم گفت: هر بازیکنی جذب کنیم نسبت به آن خروجی خواهیم داشت‌. همه بازیکنان امروز هستند و ابتدا باید نفرات ورودی را بگیریم و سپس درباره خروجی‌ها تصمیم‌گیری کنیم. وقتی بازیکنی جذب نشده نمی‌توان درمورد خروجی‌ها صحبت کرد.

میخوای تبلیغاتت رو میلیون ها نفر ببینند و فروشت رو 

نکونام و هواداران

وی درمورد وضعیت پست دروازه‌بانی استقلال و احتمال جدایی سیدحسین حسینی توضیح داد: سعی دارم بهترین تصمیم را برای تیم و بازیکن بگیرم تا موفقیت به دست آوریم. در تمام پست‌ها برای جذب بهترین نفرات برنامه‌ریزی کنیم.

سرمربی استقلال در مورد این‌که برخی رقیبان خیلی زودتر از آبی‌پوشان نقل و انتقالات را شروع کرده و برخی نفرات مدنظر خودش را جذب کرده‌اند و آیا این تعلل به ضرر استقلال تمام نمی‌شود، گفت: خیلی از تیم‌ها کار خود را از سال گذشته شروع کردند. قبل از اتمام لیگ با بازیکنان خود تمدید یا با نفرات جدید صحبت کرده و آن‌ها را گرفتند. نکته خیلی مهم این است که می‌گویند استقلال سقف قرارداد دارد اما این‌گونه نیست‌. این‌ها برای ضربه زدن به تیم ماست.

نکونام اضافه کرد: در تیم‌هایی که اکنون بازیکن می‌گیرند هیچ کدام از این اتفاقات رعایت نمی‌شود و این مسائل فقط برای ضربه زدن به باشگاه و تیم ماست تا نتوانیم بازیکنان مدنظر خود را جذب کنیم. نقل و انتقالاتی که در باشگاه‌های دیگر انجام می‌شود حق همگی است‌. همه می‌توانند بهترین عملکرد را داشته و بهترین نفرات را بگیرند اما کسی نباید باعث شود به تیم ما ضربه بخورد زیرا من وظیفه دارم از تیم استقلال حمایت کنم. صحبت‌ها و حرف‌هایی که بیرون زده می‌شود، همگی برای بیرون است.

وی درمورد این‌که برای نقل و انتقالات قطعا پلن‌های مختلفی دارد و شاید در پلن A او سعید عزت‌اللهی حضور دارد که خیلی از باشگاه‌ها دنبالش هستند و آیا مدیران باشگاه برای جذب این بازیکنان قولی داده‌اند، تصریح کرد: برخی بازیکنان را صحبت کرده‌اند اما نمی‌آیند ایران بازی کنند. برخی نفرات را اما می‌توانیم جذب کنیم که نام‌شان را به باشگاه اعلام کرده‌ام و باشگاه نیز آمادگی جذب آن‌ها را دارد. البته یک سری صحبت‌ها سبب دور شدن این بازیکنان از ما می‌شود. وقتی با یک بازیکن صحبت می‌کنیم سریع دوستان هم صحبت می‌کنند و حرف‌هایی زده می‌شود که سبب دور شدن بازیکن خواهد شد. سعی داریم بهترین بازیکنان مدنظر را جذب کنیم.

مطالب مرتبط:
نظرات برای این مطلب
 • Ali
  1402/04/10 - 7:30
  من زیاد فوتبالی نیستمولی وقتی فکر میکنم اگه سر تمرین پرسپولیس یه همچین اتفاقی میوفتاد همین حرف میزدم ای کاش دو تا تیم خصوصی بشن تا بتونن نفس بکشن
  چون همیشه تا بوده همین بوده مالک مشترک همیشه به یکی بیشتر میرسه به یکی کمتر
  مثل تراکتور و گسترش فولاد تبریز که دومی سقوط کرد چون بهش بها نمیداد
  امیدوارم پرسپولیسی ها ناراحت نشن از دستم فقط بدونن کریذخوندن یه چیزه تحقیر یه چیزه دیگه
 • 1402/04/09 - 19:40
  چه انتظاراتی از وزیر دارید هدف دقیقا بدنام کردن و تصعیف کردن استقلال است پس خواهش نکن
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم