جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   احتمال بازگشت آجورلو به استقلال!؟

احتمال بازگشت آجورلو به استقلال!؟

  • 6:59
  • کد خبر :1928

پیرو اتفاقات تلخ رخ داده در اولین جلسه تمرین استقلال صحبت‌هایی در خصوص بازگشت سردار مصطفی آجورلو به باشگاه آبی تهران به گوش می‌رسد.

برگشت آجورلو به استقلال

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان که تا امروز ۳ بار از مجلس شورای اسلامی کارت زرد دریافت کرده در این مدت به شدت نگران وضعیت وزارتخانه‌اش بود تا مبادا کارت زرد چهارم را هم دریافت و حتی از وزارت برکنار شود!

رئیس مجمع باشگاه استقلال که چندی قبل پس از ورود سازمان خصوصی‌سازی به موضوع مالکیت باشگاه استقلال سینه سپر کرد و مقابل تغییرات احتمالی در بحث مالکیت استقلال ایستاد، حالا به واسطه اتفاقات تلخ تمرین اول استقلال و ضرب و شتم هواداران توسط عده‌ای اراذل و اوباش به شدت از سوی نهادهای نظارتی تحت فشار قرار گرفته است.

به یاد داریم بیست و سوم مهرماه سال گذشته و در یک اقدام غیرمنتظره شبانه (ساعت ۲۳) علی فتح‌الله‌زاده به جای مصطفی آجورلو (مدیرعامل موفق استقلال در فصل بیست و یکم) که توانست این تیم را پس از ۹ سال دوباره به عنوان قهرمانی برساند مدیریت باشگاه را در دست گرفت.

در آن برهه هرگز عنوان نشد علت برکناری مصطفی آجورلو چه بوده است اما در ادامه برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن بود که مسائلی از گذشته بین حمید سجادی و مصطفی آجورلو وجود داشته که منجر به این اتفاق شده است.

حالا و در شرایطی که هواداران استقلال در فضای مجازی به شدت با ادامه همکاری باشگاهشان با حجت کریمی به مشکل برخورده و خواستار برکناری مدیر فعلی تیمشان هستند این شایعه از پنجشنبه شب (هشتم تیر) قوت پیدا کرده که شاید وزیر ورزش و جوانان (در شرایطی که کمتر کسی حاضر به پذیرش مسئولیت باشگاه بدهکار استقلال است) مصطفی آجورلو را (به سفارش برخی از پاسی های قدیمی فعلی حاضر در استقلال) دوباره به عنوان عضو هیئت مدیره و در نهایت مدیر عامل باشگاه به جمع مدیران استقلال برگرداند.

گرچه این شایعات منبع و مأخذ رسمی ندارد اما مصاحبه‌های چند وقت اخیر آجورلو، رابطه دوستانه‌اش با جواد نکونام (که خودش (آجورلو) قصد داشت در ابتدای فصل گذشته او را جایگزین فرهاد مجیدی کند) و... مواردی دیگر از این دست، حکایت از این دارد که شاید در یک اقدام ضربتی برای تلطیف افکار عمومی در جهت پاک کردن اتفاقات تلخ کمپ ناصر حجازی از خاطر هواداران، مدیر تیم قهرمان فصل بیست و یکم بار دیگر مدیرعاملی باشگاه استقلال را در دست بگیرد.

ناگفته نماند؛ شاید برخی این اتفاق را غیرممکن بدانند اما پیش از این، از این قبیل اتفاقات در فوتبال کم نداشته‌ایم که بارزترین نمونه آن ریاست دوباره مهدی تاج در راس فدراسیون فوتبال پس از ماجراهای ویلموتس گیت و اختلاس ۹۲ هزار میلیاردی بود! روزهایی که کمتر کسی باور می‌کرد حتی مهدی تاج بخواهد از نزدیکی فدراسیون فوتبال رد شود اما ناگهان او در انتخابات ریاست حضور یافت و به عنوان رئیس جدید از مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال رای اعتماد هم گرفت! حالا هم بعید نیست مصطفی آجورلو که رابطه نزدیکی با جواد نکونام دارد برای ایجاد آرامش در باشگاه استقلال و به ویژه هواداران این تیم ظرف روزهای آینده به جمع هیئت مدیره استقلال اضافه شود.

همچنین شنیده می‌شود با توجه به اقدامات مالی مثبت کریمی ظرف این مدت، بعید نیست سرپرست فعلی مدیرعاملی باشگاه همچنان در عضویت هیئت مدیره باقی بماند و تنها جای خالی نفر پنجم در هیئت مدیرۀ ۴ نفره استقلال با مصطفی آجورلو و نشستن روی صندلی مدیرعاملی پر شود

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم