جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   بازگشت زوج سابق مجیدی، به عنوان  سرپرست 

بازگشت زوج سابق مجیدی، به عنوان  سرپرست 

  • 17:55
  • کد خبر :1935

حکم سرپرستی لژیونر و  آقای گل سابق آبی‌هازتوسط حجت کریمی صادر شد

علی سامره سرپرست استقلال

علی سامره به عنوان سرپرست باشگاه استقلال و جانشین بیژن طاهری انتخاب شد.

پس از چند روز بحث و گمانه زنی پیرامون انتخاب سرپرست استقلال، سرانجام مدیریت باشگاه تصمیم گرفت تا برای فصل بعد، از علی سامره در این پست حساس استفاده کند. بازیکن سابق آبی ها و آقای گل لیگ آزادگان، حالا در سمت جدیدی به تیم خود بازگشته است.

پس از جدایی بیژن طاهری که در فصول اخیر و به عنوان سرپرست باشگاه استقلال روی نیمکت این تیم نشسته بود، حجت کریمی با دو گزینه اصلی آبی ها جهت تعیین جانشین طاهری وارد مذاکره شد.

رضا حسن زاده از مدافعان سابق استقلال و علی سامره گلزن پیشین این تیم، گزینه های مدیریت باشگاه برای انتخاب به عنوان سرپرست بودند که در نهایت و طی حکمی از سوی حجت کریمی، این پست به سامره رسید

علی سامره که به مدت چهار سال برای استقلال به میدان رفت و زوج بازیکنانی نظیر فرهاد مجیدی در خط حمله آبی ها بود، در این مدت موفق به زدن 48 گل برای آبی پوشان شد. در فصل 79–80 که استقلال توانست قهرمانی آخرین دوره رقابت های لیگ آزادگان را از آن خود کند، سامره توانست عنوان آقای گلی را از آن خود کند.

سامره که در سال 2001 و به عنوان اولین بازیکن ایرانی توانست راهی رقابت های سری آ ایتالیا شود و به عضویت تیم پرجا  در بیاید، حالا و در 45 سالگی، به عنوان یکی از جوان ترین سرپرست های باشگاه استقلال، این وظیفه مهم را برعهده گرفته است.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم