جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   استعفای حجت کریمی و ارائه توضیحاتی که واقعا مسخره است

استعفای حجت کریمی و ارائه توضیحاتی که واقعا مسخره است

  • 8:17
  • کد خبر :1939

اطلاعیه هایی که عدم کارایی و مدیریت شما را توجیه نمیکند شما که نمیتوانید بیخود میکنید زمان را میکشید و با وقت تلف کردن به استقلال ضربه وارد میکنید  و تمام این اتفاقات را یکماه پسش در مقاله‌ای که نشر کرده بودیم پیش بینی کرده زیرا این قصه سالهاست در استقلال بازنویسی میشود تا بازهم در حساس ترین برهه که به

اعتقاد همه کارشناسان  قهرمانی از همین روزها شروع میشود  و با برنامه ریزی های تکراری استقلال را از قافله عقب می‌اندازند و اتفاقا برنامه بعدی برنامه ریزی جهت استعفای نکونام شروع میشود  تا جواد نکونام استعفا دهد و تا مدیران جدید برگردند و جواد نکونام را برگردانند کلی زمان گذشته،

این مطلب را بخوانید 

که وضعیت استقلال در این روزه راا پیش‌بینی میکردیم

الف مثل استقلال 

#هواداران_مظلوم_استقلال

ادامه مطالب را بخوانید

اطلاعیه های مسخره برای عدم مدیریتشان در استقلال 

اطلاعیه باشگاه استقلال جهت تنویر افکار عمومی درباره جزئیات مذاکره با باشگاه سانتاکلارا برای تمدید قرارداد آقای محمد محبی

 به گزارش رسانه رسمی باشگاه استقلال، در خصوص قرارداد آقای محمد محبی بازیکن ارزنده این باشگاه، اقدامات بعمل آمده توسط باشگاه و شخص آقای کریمی سرپرست محترم مدیرعاملی باشگاه  جهت تنویر افکار هواداران عزیز به استحضار می‌رساند:

1- قرارداد قرضی آقای محمد محبی بند خرید دایمی با مبلغ 600.000 یورو قید شده است که باشگاه می‌توانست تا تاریخ 31 ماه می سال 2023 (10 خرداد ) بصورت کتبی به باشگاه سانتاکلارا بابت فعال کردن این بند، قرارداد بازیکن را دائمی کند.

2- آقای کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه،  در تاریخ 9 خردادماه با ارسال نامه رسمی به باشگاه سانتا کلارا، اعلام کرد که باشگاه استقلال قصد فعال کردن بند خرید دائمی بازیکن را دارد و از باشگاه سانتاکلارا درخواست کرد شماره حساب و شرایط پرداخت مبلغ را به باشگاه استقلال اعلام کنند. 

3- باشگاه سانتا کلارا در ایمیلی در همان روز به باشگاه پاسخ داد که به دلیل عدم پرداخت کامل مبلغ انتقال قرضی (مبلغ 140.000 یورو که در بانک واسط به دلیل تحریم‌های ظالمانه بلوکه شده است)، قرارداد انتقال قرضی آقای محبی فسخ شده است. بنابراین بند خرید دائمی بازیکن با مبلغ 600.000 یورو دیگر برای باشگاه استقلال معتبر نیست و بازیکن باید به باشگاه سانتا کلارا برگردد. (البته ادعای باشگاه سانتا کلارا، برخلاف رای فیفا که فسخ قرارداد را قبول نکرده است، می¬باشد)

4- در تاریخ 6 تیرماه آقای کریمی در نامه¬ای رسمی به باشگاه سانتا کلارا اعلام کردند که مسائل عنوان شده، مربوط به دوره مدیریت ایشان نیست و مدیریت باشگاه استقلال تغییر کرده است و با وجود اینکه هنوز مبلغ بلوکه شده قبلی به حساب باشگاه بازنگشته، بر اساس حسن نیت، باشگاه استقلال آماده پرداخت مجدد 140.000 یوروی باقیمانده به حساب باشگاه سانتاکلارا است و درخواست کرد باشگاه سانتاکلارا اطلاعات حساب بانکی خود را جهت پرداخت این مبلغ به باشگاه استقلال اعلام کند. همچنین به باشگاه سانتاکلارا اعلام شد بر اساس رای فیفا، قرارداد قرضی انتقال آقای محبی به استقلال، فسخ نشده است و علیرغم پیگیری پرونده‌ای که در همین خصوص در دادگاه عالی ورزش (CAS) در جریان است، باشگاه استقلال همچنان حق استفاده از بند خرید دائمی بازیکن را بر اساس قرارداد برای خود محفوظ می¬دارد. با تمام این جوانب، باز هم بر اساس حسن نیت، آماده مذاکره با آن باشگاه برای انتقال آقای محبی به باشگاه استقلال میباشد. 

5- با توجه به عدم ارسال جواب، باشگاه استقلال در ایمیل دیگری در روز بعد به عنوان یادآوری اعلام کرد که منتظر پاسخ باشگاه سانتاکلارا است. 

6- در تاریخ 8 تیرماه، جناب آقای کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه، در نامه¬ای نماینده رسمی خود را جهت مذاکره حضوری در پرتغال به باشگاه سانتا کلارا معرفی کرد و ایشان جهت مذاکره حضوری در باشگاه سانتاکلارا پرتغال حاضر شدند.

7- در پی مذاکره نماینده سرپرست مدیرعاملی باشگاه با تیم پرتغالی، اعلام شد که به دلیل ارسال فیش پرداختی جعلی (که در دوران مدیران قبلی رخ داده) و نیز عدم پرداخت مبلغ کامل انتقال قرضی (باز هم در دوره مدیران قبلی)، حاضر به مذاکره با باشگاه استقلال نیستند و با باشگاههای دیگری بابت انتقال آقای محمد محبی مذاکرات داشته اند. 

همانطور که در بالا ذکر شد، باشگاه استقلال و در راس آن جناب آقای کریمی سرپرست محترم مدیرعاملی باشگاه، تلاش بسیار زیادی برای انجام این انتقال داشته اند و تمام سعی خود را جهت به خدمت گرفتن آقای محمد محبی انجام داده¬اند. بنابراین بد عهدی و بد رفتاریهایی که در گذشته در خصوص قرارداد آقای محبی صورت گرفته، باعث شده است که تلاشهای فراوان سرپرست محترم مدیرعاملی باشگاه بی نتیجه مانده باشد. 

در نتیجه، با توجه به مسائل مطرح شده، تنها شخصی که میتواند به ماندن آقای محبی در تیم استقلال کمک کند، خود آقای محبی است و امیدواریم که ایشان نیز در راستای این امر و رضایت مدیران باشگاه سانتاکلارا، اقدامات مثبت خود را ادامه دهند. زیرا زمانی که باشگاه ایشان رضایت نمی‌دهد، بازیکن می‌تواند اعلام کند که من در سانتا کلارا می‌مانم یا فقط و فقط به باشگاه استقلال می‌روم، و باشگاه سانتاکلارا نمی‌تواند بازیکن را بدون رضایت ایشان به باشگاه دیگری بفرستد.

سرپرست معاونت حقوقی باشگاه 

           احسان حیدری شهباز

و حالا میخواهند عدم کارایی خودرا اینگونه توجيه کنند و اگر این شبکه های اجتماعی نبود بازیکن را با هوادار روبرو میکردند و تقصیرات را گردن بازیکن میانداختند

مثلا راهکار داده اند 

تصویری از نامه اول باشگاه استقلال به باشگاه سانتاکلارا برای شروع مذاکرات جهت تمدید قرارداد محمد محبی

 پاسخ باشگاه سانتاکلارا به نامه باشگاه استقلال که در آن تاکید دارد بند خرید دائمی محمد محبی به دلیل عدم پرداخت ۱۴۰ هزار از مبلغ انتقال قرضی، امکانپذیر نمی باشد.

 از آنجا که باشگاه سانتاکلارا پاسخ نامه دوم باشگاه استقلال را نداد، در ایمیلی دیگر یادآوری شد همچنان منتظر پاسخ این باشگاه هستیم. 

 نامه‌ای که طی آن باشگاه استقلال جناب آقای علی نیکومنش را به عنوان نماینده رسمی باشگاه جهت مذاکره حضوری به باشگاه سانتاکلارا معرفی کرد که این نامه نیز کارساز نبود. 

در پایان باشگاه استقلال اعلام می‌دارد؛ باشگاه سانتاکلارا در مذاکره حضوری، به نماینده این باشگاه اعلام کرده است، به دلیل ارسال فیش‌ واریزی غیرواقعی و بدقولی مدیران اسبق استقلال در پرداخت مبالغ معوقه دیگر حاضر به مذاکره جهت این انتقال نیست.

متن استعفای آقای حجت کریمی جان نثار باشگاه استقلال که حتی به خاطر وظایفی که  داشته و در قبال آن حقوق  میگیرد منت گذاشته 

متن استعفای جان نثار باشگاه استقلال 
با عرض سلام خدمت هواداران عزیز و محترم استقلال

با در نظر گرفتن مشکلات و مسائل بیشمار و رخ دادن اتفاقات بی‌سابقه در باشگاه استقلال، آن هم به‌ صورت همیشگی، اینجانب استعفای خود را از مدیریت این باشگاه اعلام می‌کنم.

در این باره باید عرض کنم به‌عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه در شرایطی تیم را تحویل گرفتم که نزدیک به سه ماه هیچ پولی در باشگاه وجود نداشت و بنابر شهادت بازیکنان تیم، حتی تهیه آب معدنی به‌عنوان ابتدایی‌ترین چیز برای انجام تمرینات است، خارج از توانایی باشگاه بود.

در عین حال در همان زمان بزرگترین بدهی تاریخ، باشگاه استقلال را تهدید می‌کرد.

در این مدت اینجانب تلاش خود را برای رفع این مشکلات بزرگ انجام داده‌ام:

* پرداخت بدهی سنگین آندره‌آ استراماچونی

* پرداخت مطالبات سید احمد موسوی و همچنین لئاندرو پادووانی که چندین سال باقی مانده بود

* استخدام سرمربی محبوب، آقای جواد نکونام به درخواست هواداران عزیز

* پرداخت بدهی باشگاه شباب الاهلی امارات

* بستن پرونده شکایت خارجی‌هایی که از گذشته در استقلال بودند

* جذب دو بازیکن ملی پوش با وجود مشکلات عدیده مالی که همچنان ادامه‌دار است
همانطور که می‌دانید در فصل نقل و انتقالات، باشگاه‌ها با اتکا به منابع مالی اقدام به تقویت خود می‌کنند، اما این مسئله‌ی به‌خصوص از باشگاه استقلال دریغ می‌شود و رئیس سازمان خصوصی‌سازی به‌عنوان رئیس مجمع باشگاه دست و بال ما را بسته بود و تلاش‌های ما در این زمینه بی‌نتیجه مانده است.

این نکته را هم ذکر کنم که رئیس سازمان خصوصی‌سازی با حضور در برنامه فوتبال برتر به اعتبار و برند باشگاه لطمه بزرگی زد و این مسئله باعث عدم همکاری بسیاری از نهادهای ذی‌ربط و حل کنندگان احتمالی مشکلات مالی با باشگاه شده است. با این حال بنده در مدت کوتاه حضورم در استقلال، تلاش کردم شرایط را به سمت مطلوب نزدیک کنم و همچنین دست برخی از افراد را از باشگاه کوتاه کنم که در این راستا هزینه زیادی در فضای مجازی برای من ایجاد شده است.

حالا و در شرایطی که به نظر هواداران بیشمار باشگاه استقلال از شرایط ناراضی هستند، ضمن عذرخواهی از ایشان، اعلام می‌کنم از ادامه همکاری با باشگاه بزرگ استقلال کنار می‌کشم.

از هواداران عزیز درخواست می‌کنم پشت جواد نکونام عزیز که با دلسوزی کامل مسائل فنی استقلال را زیر نظر دارد، خالی نکنند و در ادامه راه همراه او باشند.

بدینوسیله استعفای خودم را از سرپرستی باشگاه استقلال اعلام می‌کنم و آرزوی سربلندی و اعتلای همیشگی نام استقلال را دارم و تصور می‌کنم که این تصمیم به سود باشگاه استقلال تمام شود.. 

شما که چند روز دیگر توضیحاتی راجع به  اتفاقات اخیر خواهید پس لطفا همین امروز جاننثار شوید و از اتفاقاتي کع میدانید بگویید 

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم