جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   آیا عارف غلامی دوباره در فصل نقل و انتقالات زیر توافق میزند؟

آیا عارف غلامی دوباره در فصل نقل و انتقالات زیر توافق میزند؟

  • 16:12
  • کد خبر :1955

آیا مدافع استقلال قصد دارد تاکتیکی که فصل قبل انتخاب کرده بود را در نقل و انتقالات تکرار کند.

زمانی که جواد نکونام برای تمدید قررداد با عارف غلامی به جمع بندی نهایی نرسیده بود، این بازیکن حاضر بود با مبلغ ۱۵ میلیارد تومان به اضافه ۲۰ درصد آپشن با آبی ها قراردادش را تمدید کند اما حالا که نکونام نتوانسته مهره های مورد نظرش را در خط دفاع جذب کند، او حاضر نیست با رقمی کمتر از فصل گذشته قراردادش را تمدید کند.

این دقیقا شبیه تاکتیکی است که عارف غلامی فصل قبل آن را انتخاب کرد، زمانی که محمد دانشگر از استقلال جدا شد او آنقدر برای تمدید قرارداد زمان خرید تا در نهایت آجورلو مجبور شد با این بازیکن قرارداد ۲۵ میلیارد تومانی امضا کند!

حالا هم غلامی با توجه به شرایط پیش آمده دنبال قرارداد نجومی است اما علی خطیر به هیات مدیره استقلال اعلام کرده حتی اگر این بازیکن تمدید نکند هم مبلغی بیشتر از ۱۵ میلیارد به اضافه ۲۰ درصد آپشن به او نخواهد داد

تانی استقلال در فصل گذشته محسوب می‌شود. مهاجمی که پیش از آنکه سرمربی استقلال انتخاب شود، از سوی مدیران وقت باشگاه جذب شد اما هیچ‌گاه نتوانست شمه‌ای از نمایش‌های خود در دوره قبلی حضورش در استقلال و یا حتی دوره حضورش در سپاهان را به اجرا بگذارد و عملکرد بسیار ضعیفی داشت و بیش از آنکه در ترکیب اصلی استقلال باشد، نیمکت‌نشین و یا حتی سکونشین بود. عملکرد شهباززاده در تمرینات پیش‌فصل استقلال برای حضور در لیگ بیست‌وسوم هم رضایت‌بخش جواد نکونام نبود و همین مسئله باعث شد تا او در لیست مازاد قرار بگیرد.

شهباززاده که بیش از ۱۵ میلیارد تومان با استقلال قرارداد داشت، در فصل اخیر (در لیگ برتر و جام حذفی) تنها در ۴ مسابقه در ترکیب اصلی قرار گرفت و ۱۵ بازی در قامت یار ذخیره به ترکیب استقلال اضافه شد. مهاجم باتجربه آبی‌ها در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی توانست یک پاس گل بدهد و جز این پاس گل، نکته مثبت دیگری در کارنامه او به‌چشم نمی‌خورد! سجاد شهباززاده که بعد از مازاد اعلام شدن از سوی جواد نکونام دیگر در تمرینات استقلال شرکت نکرده، به دنبال دریافت رضایت‌نامه خود از باشگاه استقلال است و گفته می‌شود که بعد از مصدومیت سجاد بازگیر، شهباززاده جدی‌ترین گزینه تقویت خط حمله شمس‌آذر قزوین محسوب می‌شود.

سرنوشت نامعلوم ۲ بازیکنی که در لیست مازاد نکونام قرار گرفتند/ حق آقای گل استقلالی ها این بود؟

آیا باغی محبوب فرهاد به پایان خط رسیده ؟ 

آرمان رمضانی یکی از خریدهای استقلال در بازار نقل‌وانتقالات تابستانه در لیگ بیستم بود. رمضانی که چهره موردعلاقه فرهاد مجیدی در دوره سرمربیگری او در استقلال بود، در ۲.۵ فصل حضورش در جمع آبی‌ها نتوانست آمار چندان جالب‌توجهی را از خود به جای بگذارد؛ به‌طوری‌که ۵ گل زده و یک پاس گل در کارنامه رمضانی در طول ۲.۵ فصل حضورش در تیم استقلال به‌چشم می‌خورد.

جواد نکونام که به دنبال جذب مهاجمم بلندقامتی مانند جورج دسپوتویچ است، بعد از بررسی شرایط فنی آرمان رمضانی نسبت به حفظ در فهرست تیمش اعلام بی‌نیازی کرده و در روزهای اخیر در تمرینات استقلال غایب بوده است. رمضانی که در شرایطی مشابه شهباززاده همچنان با استقلال قرارداد دارد، به دنبال دریافت رضایت‌نامه خود است و در شرایطی‌که پیشتر گفته می‌شد او گزینه تقویت خط حمله ملوان بندرانزلی است، اما احتمالاً از میان استقلال خوزستان و صنعت‌نفت آبادان، تیم بعدی مهاجم بلندقامت آبی‌ها مشخص خواهد شد که احتمال پیوستن او به جمع آبی‌پوشان اهوازی بیشتر است

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم