جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   دندانهای شیر زخمی را کشیدند/سه مهاجمی که از چنگ استقلال پریدند/

دندانهای شیر زخمی را کشیدند/سه مهاجمی که از چنگ استقلال پریدند/

  • 7:43
  • کد خبر :1961

ایران ورزشی نوشت: استقلال در سال‌های گذشته توانسته بود به لطف انتقال قرضی لژیونرها بخشی از نیازهای فنی‌اش را برطرف کند ولی قانون جدید سازمان لیگ که انتقال قرضی لژیونرها را ممنوع کرده، راه بازگشت دو مهاجم بوشهری را بست.

محمد محبی که تحت قرارداد سانتاکلارای پرتغال بود به رغم اصرارش برای ادامه حضور در استقلال به روستوف روسیه رفت. قایدی هم دیروز با انتشار پستی خبر داد که راهی برای بازگشتش به استقلال وجود ندارد و آخرین امیدهای هواداران برای دیدن دوباره او از بین رفت. قایدی نوشت: «داستان جدایی‌های من انگار تمومی نداره. خیلی دلتنگم و خیلی دلم می‌خواست کنارتون بمونم. بنا به دلایلی که نیاز به توضیح نداره مجبورم بازم خداحافظی کنم. باید به قراردادی که بسته شده پایبند باشم. اما قول می‌دم یه روز وقتی که آسمون بیشتر از همیشه آبی بود، وقتی شرایط برای رقابت تو همه زمینه‌ها متعادل‌تر بود، برگردم. من مهدی قایدی پسر استقلال هستم، این رو هیچوقت فراموش نکنید.»

مهدی قلیدی به اتحاد کلبا پیوست 

امیرحسین حسین‌زاده سومین گزینه نکونام برای تقویت خط حمله بود؛ مهاجمی که در قهرمانی استقلال در لیگ بیست و دوم نقش پررنگی داشت و بعد از آن به شارلروا پیوست. با این حال حسین‌زاده هم مثل قایدی با انتشار یک استوری خبر داد که این انتقال به بن‌بست خورده است: «من علاقه داشتم که با کمال میل و بدون هیچ چشمداشتی دوباره برای تیم بزرگ استقلال بازی کنم، ولی خب من تحت قرارداد باشگاه شارلروا هستم و یه سری چیزا از دست من خارجه و من توش نمی‌تونم دخالتی داشته باشم.» شارلروا تابستان گذشته با استفاده از بند فسخ ۲۰۰ هزار دلاری حسین‌زاده را جذب کرد، ولی حالا برای فروش او تقاضای ۸۵۰ هزار دلار را دارد که فراتر از توان مالی استقلال است

اما تیم تراکتورسازی موفق به جذب حسین زاده شد

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم