جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   ویژگی های خریدهای جدید استقلال /سامان تورانیان و منتظر محمد

ویژگی های خریدهای جدید استقلال /سامان تورانیان و منتظر محمد

  • 1:35
  • کد خبر :1971

سامان تورانیان و منتظر محمد، جدیدترین صید آبی‌ها از بازار نقل و انتقالات هستند.

🔹منتظر محمد کاپیتان تیم ملی امید عراق که با دریافت جایزه بهترین بازیکن مسابقات غرب آسیا خودش را بعنوان یک پدیده معرفی کرده، برای تقویت خط هافبک به ایران آمده است. ویژگی‌های فنی او و شمایل بازی‌اش نشان می‌دهد که استقلال صاحب یک مهره تاثیرگذار شده است.

🔹پاس‌های دقیق، کلیدی و ریسکی ارسال می‌کند. در فضاها به خوبی حرکت می‌کند، دوندگی بالا، جنگندگی و قدرت دریبلینگ دارد و از همه مهم‌تر اینکه شوتزن است. این یعنی استقلال این شانس را دارد که از روی ضربات آزاد به گل برسد.

🔹تورانیان، دفاع راست ۲۲ ساله مس کرمان و تیم ملی امید هم دیگر بازیکنی بود که از دیروز در تمرین آبی‌ها حضور یافت و کارش را در جمع شاگردان نکو استارت زد. در مورد سامان گفته می‌شود که بازیکنی رونده و سرعتی که در کارهای هجومی بسیار موثر کار میکند و اورا با رامین رضائیان مقایسه میکنند که با وجود شرکت در حملات در دفاع نیز بسیار موثر عمل مبکند  با توجه به قامت او در ضربات ایستگاهی چه در فاز  دفاع و چه در فاز  حمله،مهارت و تبحر خاصی در ضربات سر دارد که در آینده از او بیشتر خواهیم شنید،  البته با وجود سعادت حردانی و حالا تورانیان بنظر می‌رسد نکونام تصمیم دارد از یامگا بعنوان وینگر بهره ببرد که باتوجه به جدایی همزمان محبی و قایدی، تصمیمی منطقی ست.

🔹استقلال حالا با این دو خرید جدید میانگین سنی‌اش به ۲۵٫۳ رسیده و بعد از پیکان به دومین تیم جوان لیگ تبدیل شده است.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم