جدیترین خبرها

جدیدترین مطالب

آگهی

عنوان عکس
صفحه اصلی   / بازی مدیران استقلال با هواداران؛ خبری از بازیکن خارجی نیست!

/ بازی مدیران استقلال با هواداران؛ خبری از بازیکن خارجی نیست!

  • 10:37
  • کد خبر :1997

همه ما ها از آدمهای دروغگو بدمان می‌آید کسانی که پشت سر هم دروغ بگویند و جالب اینکه برای دروبهای خود توجیه هم بیاورند 

اولین چیزی که از یک دروغگو به من میرسد این است که

 خیلی  حرامزاده است تا خودمy را خالی کنم

شما چه چیزی له ذهنتان میرسد 

اگر کسی با قلب و روح ما دشمنی کند و شما را به سخره بگیرد

بازی مدیران استقلال با هواداران؛ خبری از بازیکن خارجی نیست!

خطیر با انتشار خبرهای کذب به رسانه‌های همسوی خود سعی در آرام کردن اوضاع دارد. همانند خبر جذب دو بازیکن خارجی که پس از انتقال عجیب آریا برزگر به نساجی و بالا رفتن انتقادها و فشارها روی خطیر منتشر شد و حالا مشخص شده است تنها برای آرام کردن جو هواداری بوده است.

وضعیت عجیبی که استقلال در پیش فصل لیگ برتر با آن دست به گریبان بود هنوز هم ادامه دارد و با وجود تغییراتی که در مدیریت این باشگاه صورت گرفته نه تنها اتفاق مثبتی رخ نداده بلکه شرایط مالی این باشگاه پرطرفدار بحرانی‌تر از قبل نیز شده است.

پس از آنکه حجت کریمی نتوانست به وضعیت مالی باشگاه سروسامان دهد علی خطیر که سابقه و تجربه مدیریت در این سطح را نداشت به عنوان مسوول اول باشگاه استقلال انتخاب شد با این امید که بتواند به اوضاع آشفته تیم آبی تهران سروسامان دهد.

خطیر در ابتدای حضورش تلاش کرد رابطه‌ای صمیمانه با کادر فنی و بازیکنان استقلال داشته باشد اما پس از آنکه نتوانست فهرست مد نظر جواد نکونام را جذب کند با سرمربی آبی پوشان اختلاف پیدا کرد و رابطه آنها سردتر از روزهای ابتدایی شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در یکی از مصاحبه‌هایش وعده داد که بزودی بازیکنان مد نظر سرمربی را جذب خواهد کرد اما هر چه زمان گذشت خبری از بازیکنان مد نظر او نشد تا دست سرمربی آبی پوشان در پوست گردو بماند. همین عملی نشدن وعده خطیر باعث فاصله گرفتن نکونام از وی شد و دلخوری‌ها را بیشتر از قبل کرد.

خطیر با انتشار خبرهای کذب به رسانه‌های همسوی خود سعی در آرام کردن اوضاع دارد. همانند خبر جذب دو بازیکن خارجی که پس از انتقال عجیب آریا برزگر به نساجی و بالا رفتن انتقادها و فشارها روی خطیر منتشر شد و حالا مشخص شده است تنها برای آرام کردن جو هواداری بوده است.

با این حال انتظار می‌رفت علی خطیر بتواند با جذب اسپانسر سالانه بخش عمده‌ای از مشکلات مالی باشگاه استقلال را حل کند اما با وجود گذشت دو هفته از لیگ بیست و سوم این باشگاه هنوز نتوانسته اسپانسر طولانی مدت جذب کند و به طور مقطعی و تک بازی کار را پیش می‌برد.

این اتفاق شاید محصول اظهارنظرهای غیرکارشناسانه مسوولان باشگاه در مورد نداشتن اسپانسر در مصاحبه‌هایشان بود که باشگاه استقلال را از چشم برندها و شرکت‌ها انداختند تا اسپانسرها هم پا پیش نگذارند.

این خودزنی باعث شد بخش عمده‌ای از منبع درآمد باشگاه از بین برود و در شرایطی که تیم‌های رقیب از فروش روی پیراهن خود چندین میلیارد درآمدزایی کرده‌اند اما استقلال هنوز نتوانسته یک اسپانسر ثابت داشته باشد و مشکلات مالی‌اش را به حداقل برساند.

شاید اگر مدیران این باشگاه در مصاحبه‌هایشان تدبیر می‌کردند و این تیم را «بدون مشتری» معرفی و تاکید نمی‌کردند هیچکس حاضر نیست اسپانسر استقلال شود، الان حال و روز باشگاه بهتر بود

شاهکار دیگر مدیریت خطیر چالش و گفتگوی سخت و بی‌تعارف او با سرمربی بوده است و حال هم شاهد این هستیم که بازیکنانی هم که در ابتدای فصل جذب شده‌اند از جمله آن بازیکن عراقی منتظر محمد و حال آریا برزگر به تیم‌های دیگر لیگ برتری قرض داده می‌شوند و این یعنی اینکه عملا استقلال در نقل و انتقالات صفر عمل کرده است.

هواداران استقلال با انتخاب خطیر پس از مدتها می‌خواستند نفسی راحت بکشند و دغدغه‌های این چند فصل گذشته را با حضور یک مدیرعامل کاربلد، دلسوز و درد آشنا را به باد فراموشی بسپارد اما با اتفاقات این چند هفته گذشته خیلی خوب متوجه شدند که خطیر یا کریمی، فتح الله زاده یا مددی، سعادتمند یا فتحی و… هیچ تفاوتی نمی‌کنند که این نام‌ها هستند که می‌آیند و می‌روند و هیچ کدام برای باشگاه استقلال و تیم استقلال مدیرعامل درست و حسابی و قابل اعتماد و اتکایی نشدند.

باشگاه و تیم استقلال همچنان از نداشتن یک مدیر، یک سرپرست کاربلد، دلسوز و درد آشنا رنج می‌برد و یکی از بزرگترین دلایل عدم موفقیت این تیم در طی یک دهه گذشته تعدد بیش از اندازه مدیران در این باشگاه بوده است و اینکه هیچ کدام از مدیران حتی در زمان مدت تصدی گری این پست و مسوولیت نتوانسته‌اند باری هر چند کوچک و سبک از روی دوش استقلال بردارند و هر کدامشان با یک داستان تازه از باشگاه کنار گذاشته شدند و این داستان ناکامی‌ها همچنان ادامه پیدا کرده است

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

جستجو

گالری تصاویر

لینک های سریع

سایت خبری استقلال ایرانم